Jasnovidka Eva Burešová si předpověděla porod syna velmi zvláštním způsobem

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Buresova Eva
Zdroj: Profimedia

Narození dítěte je samo o sobě magickým okamžikem a ve většině případů se čas příchodu miminka nedá nijak odhadnout. U zpěvačky Evy Burešové to však bylo jinak. Ta si porod malého Tristana Williama předpověděla téměř na den přesně.


Už je tomu skoro týden, kdy se zpěvačka Eva Burešová stala dvojnásobnou maminkou. Společně se svým partnerem, kuchařem Přemkem Forejtem se stali rodiči syna Tristana Williama.

Kouzlo čtyřlístků

Narození miminka se nedá příliš plánovat. Pro nastávající rodiče se tak v drtivé většině jedná o velké překvapení, nikoli však u sympatické Evičky.

Herečka ze seriálu ZOO si totiž porod svého druhého syna dokázala předpovědět, a to velmi zvláštním způsobem — za pomoci čtyřlístků.

Trefila se skoro přesně

Jak jsme zde před časem psali, Eva Burešová nedávno zveřejnila na svém instagramu snímek, na kterém se pochlubila nálezem čtyř čtyřlístků.

„Naposledy jsem našla tolik čtyřlístků těsně před porodem Nathánka…,“ připsala k fotce herečka. „Takže by to znamenalo, že již brzy?“ zeptala se ještě řečnicky Eva.

Zřejmě v tu chvíli ani netušila, jak blízko je pravdě. Ani ne za čtyřiadvacet hodin zveřejnil Forejt na svém instagramu, že je hrdým tatínkem malého chlapce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

První společný potomek

Tristan William je prvním společným potomkem talentované zpěvačky a známého porotce ze soutěže MasterChef a majitele věhlasné restaurace.

Eva Burešová má z předešlého vztahu pětiletého syna Nathaniela. Přemek Forejt je zase otcem osmileté holčičky Stelly.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Prima Ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články