Jasmina Alagič a její vizážista to pěkně schytali. Ukážeme vám snímek, který mnoha lidem zvedl tlak

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jasmina alagič
Zdroj: Profimedia

Slovenská modelka a moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je pro české diváky známá především jako partnerka rapera Rytmuse. I po porodu syna se věnuje kariéře modelky. Jedna z jejích posledních fotek na sociálních sítích ale fanoušky znepokojila.

Modelka a moderátorka, tak je zapsaná hlavně na Slovensku. Jako dvacetiletá se tam zúčastnila soutěže Miss a od té doby ji modeling živí. U nás ji nejvíc proslavil vztah s Patrikem Vrbovským.

Předtím ale v Čechách moderovala po boku Leoše Mareše Česko Slovenskou SuperStar a reportáže pro Fashion TV.

Na Instagramu je modelka balkánského původu velmi aktivní. Sleduje ji necelých půl milionu fanoušků. Aktuálně ji samozřejmě více než práce zaměstnává rodina. Většina fotek je z výletů a z domácí pohody, kterou s Patrikem stále mají.

Kačeří rty

Když už dojde na pracovní nabídku, profesionální focení si samozřejmě žádá úpravu od vizážistů. Již poněkolikáté se o Jasminin zevnějšek postaral známý slovenský návrhář a make-up artista Milan Švingál. Ten ji líčil i v její svatební den.

Milan se netají tím, že rty má přifouknuté, a dokonce je považován za muže s nejvýraznějšími rty ve slovenském šoubyznysu. Tentokrát byli fanoušci zaskočeni a ptali se, jestli podobnou úpravou neprošly i rty modelky.

A odpověď je: ano, prošly. První výplň rtů podstoupila slovenská kráska před pěti lety. Plné rty se jí prý vždy líbily, ale bála se, že nebudou vypadat přirozeně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic)

Méně je někdy více a je nejvyšší čas s výplněmi přestat. Je spousta celebrit, které hranu překročily a vypadají spíše jako voskové figuríny. To zatím není případ Jasminy, která je stále velmi půvabná.

Syna před médii skrývá

Svého syna veřejně nikde neukazuje. Ačkoli by se svým synem jako každá maminka určitě ráda pochlubila, s manželem Rytmusem alias Patrikem Vrbovským se předem domluvili, že syna budou před médii skrývat.

Syn se narodil dva měsíce po svatbě a dostal jméno Sanel.

Jeho tvář tak zatím zůstává skryta. Na fotografiích Patrika i Jasminy se sice objevuje často, ale vždy je focen zezadu nebo jeho obličej nahrazují emotikony.

Autor: Naďa Brožová


Související články