Jaroslava Kretschmerová je ve svém životě spokojená i bez muže. Netrápí ji ani finanční situace

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jaroslava Kretschmerova
Zdroj: Nextfoto

Pravděpodobně jednou z jejích nejvýraznějších rolí je Evík z komedie Slunce, seno,… V novém muzikálovém zpracování filmu si ale Jaroslava Kretschmerová zahrála roli Kelišové. Se svým životem je ve svých 67 letech spokojená a prý si nemá absolutně na co stěžovat.

Jeví se jako žena, která kolem sebe vždy rozdává pozitivní energii. Podle serveru Extra Ktretschmerová tvrdí, že i když měla možnost zahrát si i jinou roli, srdcem je stále spíše Evík než Keliška.

Kromě komedií Zdeňka Trošky si ji lidé mohou pamatovat také jako Dorotu Máchalovou z pohádky S čerty nejsou žerty.

Na lásku dávno zanevřela

Jaroslava Kretschmerová měla v životě údajně jen jednu velkou lásku. Ta ale skončila bolestným zklamáním.

Po ní už na jakékoli další vztahy s muži zanevřela a zůstala raději sama. To ale neznamená, že by se nedokázala bavit.

„V soukromí jsem velmi spokojená, opravdu si nemám na co stěžovat,“ říká podle serveru Prima Ženy.

„Snažím se s každým vyjít dobře, každému přeji štěstí, lásku a úspěch, kolegům krásné role. A hlavně – nikomu nic nezávidím. Nikdy. Opravdu,“ vysvětlila.

Propadla sektě?

Bývaly časy, kdy se o Kretschmerové mluvilo jako o ženě, která propadla sektě. Jak tato slova proti své osobě herečka sama vnímá?

„Co se sekty týče – pokud někomu připadá, že jsem sektářka, když mé vyznání je evangelické, tak jako u někoho je římskokatolické, je to na jednu stranu smutné, na druhou se tomu musím smát,“ uvádí.

Spokojená je herečka i se svou finanční situací. Podle serveru Týden prakticky vůbec nevyhazuje peníze. To médiu potvrdil i hudebník Michael Foret, podle kterého u Kretschmerové nic nepřijde na zmar.

„Už před několika lety jsme se spřátelili, a dokonce mi dávala i lekce herectví. Když jsme zkoušeli muzikál Mamma Mia!, tak jsem si k ní chodil pro rady. Vzala si tužku, která měla asi půlcentimetrový hrot, aby ji využila na maximum, a napsala mi do scénáře vykřičníky a poznámky,“ řekl.

Zdroj: Prima Ženy, Týden, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články