Jaromíra Soukupa zasypaly dámy lechtivými vzkazy. Bojí se, že jde o léčku novinářů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jaromir soukup
Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Žili spolu šest let. Kateřina Brožová a Jaromír Soukup byli dvojice, která se doplňovala v osobním i pracovním životě. Na TV Barrandov herečka prošla řadou rolí, pak ale svou spolupráci se Soukupem ukončila. A nejen tu profesní. Teď řeší Soukup vztahy leda tak se svými fanynkami.

„Ano, já jsem neposlušná. Vždycky jsem chtěla dělat svoji práci. Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,“ svěřila se před časem podle Aha! Brožová. Dodala, že to ona byla tím, kdo vztah ukončil.

Jedním z důvodů krachu vztahu je i fakt, že se do Jaromíra Soukupa zamilovala řada fanynek. On se sice podle svých slov snažil na velkou část z nich nereagovat, přece jenom to ale byl důvod k žárlivosti. A když se k němu přidalo pár dalších, Kateřina to už zkrátka nevydržela. O ženy ale nemá Soukup nouzi.

Jeden pořad stačil k úspěchu

Největší hora vzkazů se na Jaromíra Soukupa navalila po úspěšném televizním pořadu VIP svět. Podle webu Sedmička byla řada ze zpráv, které mu ženy posílaly, velmi lechtivá. Mimo jiné se mezi nimi objevilo i několik pozvánek na rande. Přijal ale miliardář nějakou?

„Mně se stala taková věc, na messenger a facebook mi začaly chodit sexuální nabídky od dam,“ svěřil se Soukup s tím, že je mu sice pozornost příjemná, ale témata, se kterým se na něho ženy obracejí, už méně. A proto se snaží je raději ignorovat.

„Mám sice podezření, že to dělají bulvární novináři, že si založili falešný profil nějaké sexy dámy a teď se mě snaží nachytat, ale představte si, že mi tam píšou, že by se mnou rády strávily noc, jely někam na víkend a chodily na večeře. Vím, že kdybych jim odepsal, že bych hned byl v Blesku, takže jim radši neodepisuju,“ zasmál se.

Nezlobte se, že neodepisuji

Podle Soukupa existuje ještě druhá varianta. Tou je, že zprávy píšou skutečně jeho fanynky. V takovém případě žádá, aby se na něho nikdo nezlobil za neodepisování. „Pokud je to tak, tak prosím, nebuďte na mě uražené, že neodepisuju. Normálně bych vám i napsal, že děkuju a že jste milá, ale já se fakt bojím, že je to léčka,“ vysvětlil.

Jelikož by ale odvaha žen musela být neskutečná, aby mu napsaly něco takového, a navíc v takovém množství, předpokládá, že jde spíše o první možnost. Dodává ale, že tímto způsobem si lásku rozhodně hledat nehodlá, ať už je to tedy jakkoli, snaží se nad vzkazy moc nepřemýšlet.

A to i přesto, že si prý dobře uvědomuje, jak řada lidí z řad celebrit svou lásku poznala: právě jako své fanoušky. „Marie Rottrová si vzala Milana Říhu, což byl její dlouholetý fanoušek. I paní Dana Medřická podlehla kouzlu španělského ctitele, který ji léta platonicky miloval. Dobře, možná se tedy nad tím zamyslím,“ uzavřel se smíchem.

Zdroj: Sedmička, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová

 


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články