Jaromír Soukup je u soudu jako doma a dluží miliony. I přesto má na drahou advokátku a přiznal novou partnerku, která je dle Agáty novinářkou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jaromir Soukup
Zdroj: Profimedia

Jaromír Soukup se rozhodně nenudí. U soudu je skoro jako doma, protože k němu chodí kvůli dluhům své společnosti Médea a také kvůli dceři Rozárce. Do toho stihl 89vteřinový zápas v Clash of the Stars, za který měl dostat krásný jeden milion korun. A navíc už má i náhradu za Agátu Hanychovou, které nemůže zapomenout svatbu a opakovaně zdůrazňuje, že se jedná o paní Dopitovou.

Dluhy, kam se podíváš. Takhle jednoduše by se dala popsat finanční situace Jaromíra Soukupa. Ten sice u soudu bojuje jako lev, ale jeho společnost Médea se mu rozpadá pod rukama.

U soudu jako doma

Deník N navíc v únoru přinesl informaci, že Soukup nemá vůli splácet dluhy a soudu došla trpělivost. Obvodní soud pro Prahu 4 měl proto vydat předběžné opatření, kterým zablokoval celý jeho majetek.

Dalo by se říct, že by takový člověk neměl mít skoro ani na jídlo, ale pan Soukup si i nadále žije nad poměry a s penězi očividně problém nemá.

Dokazuje to i další soud, tentokrát o dceru Rozárku. Najal si totiž velké právnické eso, Lenku Radoňovou, která zastupovala již mnoho celebrit.

Server Super připomíná, že se jednalo například o Tomáše Plekance proti Lucii Vondráčkové, miliardáře Martina Shenara proti Aně Geislerové nebo Michala Hrdličku proti expartnerce Lucii Borhyové.

Všem zmíněným tato právnička vyhrála střídavou péči, o kterou usiluje i Soukup. Dle zvučných jmen ale musí být zřejmé, že levná tato právnička rozhodně nebude.

Je to novinářka?

Ačkoliv by pro mnohé výše zmíněné události v životě tohoto magnáta byly důvodem, proč se mu obloukem vyhnout, Jaromír Soukup prý není sám.

„Ženy v mém životě vždy hrály svoji roli. Obdivuji je a nemohu si bez nich život představit,“ uvedl pro deník Blesk v lednu.

Spekulace o nové partnerce ale v té době nechtěl komentovat. Udělala to za něj Agáta, která uvedla, že zná totožnost nové partnerky a naznačila, že se jedná o novinářku.

„Jediný vyjádření k soudu. Já jsem se dozvěděla od tatínka Rozárky, že se pachtím s novináři. Já myslím, že se s nimi nepachtím, a dokonce já s nimi ani nespím. To je asi tak všechno v týhle kauze a víc se k tomu vyjadřovat nebudu,“ uvedla v prohlášení ve svých stories.

Soukup identitu tají

Že má Soukup nadstandardní vztahy s novináři, naznačuje Agáta Hanychová již delší dobu. Například se na svém instagramu v rámci živých vstupů často pozastavuje nad tím, že vždy před předáváním dcery zaplní ulici auta s novináři.

„Samozřejmě že nejsem sám, ovšem jakýkoli můj doprovod by okamžitě byl pod palbou bulvárních médií a mně se nechtělo ji vystavovat svinstvům,“ potvrdil Jaromír Soukup pro iDNES, že partnerku má.

Kam až to dvojice Hanychová a Soukup chce v nenávisti dotáhnout, to je ve hvězdách. Ale nic hezkého to jistě nebude.

Zdroje: Deník N, Super, Blesk, iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články