Jaromír Jágr v Pittsburghu zavzpomínal na staré časy. S Dominikou natočil vtipnou scénku s faxem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jaromir Jagr
Zdroj: Nextfoto

I ve svých 51 letech Jaromír Jágr stále hraje nejvyšší českou hokejovou ligu. Minulý víkend se legenda vrátila do Pittsburghu, města, kde získala v minulosti dva Stanley Cupy. Tam kromě volnočasových aktivit stihl Jágr také autogramiádu.

Jágr se v USA potkal s některými bývalými spoluhráči, dokonce podle serveru TV Nova vesele vtipkoval o svém návratu k Penguins, se kterými hrál naposledy před 22 lety. Kromě toho stihl také natočit veselou scénku na svůj instagram.

Setkal se s dalšími legendami

Český hokejista se setkal mimo jiné také s Paulem Coffeym, se kterým hráli společně v týmu v 90. letech. „Paul Coffey byl nadpřirozený obránce. Měl sezony, kdy dělal přes 100 bodů a na ledě snad místo bruslení létal. Když chtěl, zavezl to před bránu úplně sám. Nahrál mi na spoustu gólů, ale hlavně mi po mém příchodu neskutečně pomohl,“ vychválil ho.

Když už pak byl u těch všech vzpomínek, společně s Dominikou si také udělali legraci z toho, že dnešní generace možná nikdy nebude vědět, co byla pevná linka nebo fax. A kromě snímků s hokejovou tématikou se v příběhu na sociální síti podělil i s krátkou vtipnou scénkou.

Pamatujete fax?

„Jedna herecká scénka z natáčení v Pittsburghu,“ napsal Jágr na instagramu. Na videu jeho milá zvedá telefon, nejde ale o mobil, ale o pevnou linku. Chvíli se nechápavě dožaduje vysvětlení toho, co po ní volající vlastně chce, pak se zoufale obrací na Jágra.

„Jardo? Oni chtěj nějakej fax, nebo co,“ křičí. „Pamatujete si ještě fax?“ ptá se pak hokejová legenda u videa sledujících. Snímek je jasným důkazem toho, že časy se mění. Slovo fax ještě před 22 lety nebylo záhadou a Jágr byl jedním ze špičkových hráčů legendárního týmu.

Na některé věci se ale jednoduše nezapomíná a na podpisovou akci Jágra tak dorazily podle serveru iSport obrovské davy fanoušků.

„Vlasy mám kratší, jsem trochu silnější, mám pár vrásek navíc, ale jsem rád, že jste po tolika letech nezapomněli,“ komentoval to s úsměvem hokejista.

Zdroj: Instagram, TV Nova, iSport

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články