Jaromír Jágr truchlí. Jeho neteř zemřela na leukémii

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jaromir jagr
Zdroj: Jan Vilimek / CNC / Profimedia

Hokejová legenda Jaromír Jágr prožívá v současné chvíli velkou bolest. Kvůli ztrátě v rodině truchlí nejen on, ale i široké okolí. Krátce před Novým rokem totiž zemřela Naďa Kallová, jeho teprve čtyřicetiletá neteř. Ta podlehla po dlouholetém boji leukémii.

„Před koncem roku nám bohužel odešla moje milovaná sestra Naďa. Nezvládnu popsat, jak moc skvělý člověk byla… Stejně tak jako nezvládnu popsat její nádhernou duši, kdy byla pro každého vždy oporou. Budeš navždy v našich srdcích,“ napsal na Instagramu její bratr Jiří Kalla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Kalla (@insta_kalla)

„Máme nyní ten nejtěžší úkol, žít život bez tebe po našem boku. Budeš navždy v našich srdcích. Kdykoliv si na tebe vzpomenu, budeš tu vždy se mnou. Ať tvá duše najde zasloužený klid a nechť jsou v každém z nás navždy uchovány vzpomínky na všechny společně strávené chvíle,“ dodal

Slavného hokejistu podporovala

Naďa před smrtí pracovala v Jágr týmu a hokejistovy aktivity podporovala. Podle všeho se snažila být vždy všem oporou a pomáhat ostatním, ačkoli ona sama už dlouhou dobu bojovala s problémy. S Jágrem se prý osobně moc nevídala.

„S Jardou se sice moc neviděli, ale samozřejmě je to i pro něj velká rána. Taková krásná a hodná holka, měla malé dítě. Čtyři roky, chudinka, bojovala s leukémií, na podzim oslavila čtyřicátiny,“ řekl zdroj z Jágrova okolí podle extra.cz.

Je jasné, že ačkoli k sobě nemuseli mít extrémně blízko a nevídali se denně, byla Naďa pro hokejovou hvězdu rodinou, a její smrt se ho tak hluboce dotkla. Společně s blízkými se tak teď musí vypořádat s jednou z nejtěžších věcí, které mohou člověka v životě potkat.

O dítě se postará tatínek

Ke smrti Nadi se vyjádřila také její nevlastní sestra Pavlína Jágrová. „Vyrůstaly jsme spolu, ačkoliv máme jiné rodiče. Je mi jí strašně líto,“ řekla médiím. Lituje především Nadinu čtyřletou dcerku, která bude teď muset vyrůstat bez maminky. Naštěstí se o ni má kdo postarat.

„Má alespoň super tátu, který se o ni postará. Vyrůstat bez mámy je to nejhorší,“ dodala Jágrová s tím, že odchod Nadi přišel velmi rychle a nečekaně a o to hůře se s ním bude celá rodina vyrovnávat. Ačkoli s leukémií již dlouho bojovala, nikdo nečekal, že to skončí takto rychle.

Nejen na Jágrovi nyní je, aby se vypořádal s osobní bolestí a vrátil se myšlenkami zpět do svého běžného života. Fanoušci doufají, že velkou bolest hokejista rychle překoná a bude opět podávat skvělé výkony. Ačkoli je jasné, že takové rány zahojí jen čas.

Zdroj: extra.cz, Aha!, cnn.iprima.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články