Jaromír Jágr se pochlubil s dalším retro autem. Na jeho první káru ale nemá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jaromir jagr
Zdroj: Nextfoto

Jaromír Jágr si svou oblíbenost mezi lidmi udržuje i pomocí komunikace na sociálních sítích. Pravidelně s fanoušky sdílí fotografie ze svého života a sbírá komentáře a srdíčka. Včera přidal jednu z retro fotografií, pod kterou se okamžitě rozproudila debata především mezi milovníky rychlých aut.


Kromě lásky k hokeji je Jágr proslulý také svým nadšením do aut. Není se proto čemu divit, že i ta jsou v poslední době na jeho instagramu velkým tématem. Nedávno sdílel fotografii svého úplně prvního auta, se kterým by dnes asi úplně nezaválel.

Ačkoli přiznal, že byl na svého favorita s obří samolepkou na přední kapotě hrdý, pochlubil se po pár dnech o něco lepším autem. Fanoušky zároveň vyzkoušel, zda jeho dalšího retro miláčka poznají. A většinu z nich nenachytal, v komentářích se správná odpověď objevila nesčetněkrát.

Další retro kára

„Favorita jsem už ukázal, teď tu pro vás mám další retro káru. Poznáváte?“ napsal Jágr ke snímku. Podmínky hádajícím trochu ztížila i kvalita fotografie. Kromě auta byl totiž hodně retro i přístroj, který snímek tehdy zachytil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr)

Z fotky se dá jen těžko poznat, že u auta stojí Jágr. Nejspíš jen díky jeho typickému účesu „vpředu byznys, vzadu párty“ ho sledující poznali. Černé camaro s červenými doplňky poznali nadšenci aut a milovníci seriálu Knight Rider i z nekvalitní fotky na jedničku.

Hodí se k majiteli

„Moje nejoblíbenější auto a můj nejoblíbenější NHL hokejista vedle sebe. Tedy nemyslel jsem si, že se něčeho podobného někdy dožiju,“ napsal nadšeně jeden z fanoušků. „Retro možná, ale na silnici i dnes potkáte podobné modely,“ ohodnotil auto další.

„Je jedno, co je to za auto. Ale k vašemu muletu se hodí dokonale,“ směje se někdo na účet Jágrova účesu.

Vtipné komentáře mají pod snímkem rozhodně své místo. Někteří méně znalí fanoušci tak tipují i předělaný traktor, hlavně aby pod Jágrovu fotku měli co napsat. „Doufám, že to auto stále máte,“ směje se pak jeden ze sledujících. Odpověď je mu ale nejspíš jasná.

Někteří fanoušci pak doplňují, že auto může vypadat jakkoli luxusně, na první vozidlo se ale nikdy nezapomíná. V Jágrově srdci tak podle nich stále nejvíce místa zabírá starý favorit. Sám hokejový velikán to sice nepotvrdil, řada jeho sledujících v tom má ale očividně jasno.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články