Jaromír Jágr pobavil retro fotkou z devadesátek. V mikině zastrčené v džínách se cítil jako největší frajer

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jaromir jagr
Zdroj: Nextfoto

Jaromír Jágr platí za nejlepšího českého hokejistu. V módních trendech se také vyzná už od mladistvého věku, což teď dokázal svým sledujícím na instagramu. Těm se ukázal v modelu, který byl kdysi in.

Po jeho boku teď žije modelka Dominika Branišová, která moc dobře ví, jak se dobře obléknout, aby to nejen lahodilo její postavě, ale také očím veřejnosti. Svého Jardu si tak může obléknout podle svého. Nutno ale dodat, že Jágrovi sluší téměř všechno. Nedávno se ukázal při procházce městem v džínové bundě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr)

Jaromír lovil ženské na legendární účes

„Nedávno jsem tu dával post, jak se za tu dobu, co hraji hokej, vlastně změnil. Psal jsem o pokroku v technologiích, ale zapomněl jsem ještě na jednu oblast. Oblečení. Tenkrát jsme si s Martinem mysleli, že jsme top. Alespoň já tak teda stojím,“ napsal hokejista na instagram. V příspěvku zmínil také Martina Straku, s nímž hrál v NHL.

Jaromír má na sobě na fotce klasické džíny s hnědým opaskem a jako vrchní kousek mikinu v khaki barvě s límečkem a krátkým zipem. Mikinu má navíc zastrčenou do kalhot. Ruce založené v bok a jeho pohled možná tenkrát dostal do kolen nejednu ženu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr)

„Trochu se móda od té doby změnila. Co myslíte?“ zeptal se ostatních na jejich názor. Na snímku je opravdu vidět, že Jágr stojí, jako by byl největším frajerem na světě. Jeho oblečení podle poslední módy bylo samozřejmě v té době oblíbené.

S Jágrem jsou spojené hlavně jeho vlasy. Vystřídal množství účesů, některé se zapsaly do historie. Oblíbeným je sestřih, na kterém má vepředu krátké kudrnaté vlasy a vzadu mu rostou dlouhé. Kvůli sportu je ale praktičtější mít méně vlasů, což Jarda záhy pochopil.

Jiná doba, ale trendy se pomalu vrací

Časy se ale mění, spolu s nimi také Jaromír. Podle posledních trendů se obléká i nyní, rozhodně mu to ale sluší mnohem více. Jako padesátiletý kmet musí vypadat pořád dobře, protože často vystupuje na veřejnosti. Jeho nejoblíbenějším kouskem ale zůstává hokejový dres.

Mladá generace možná nechápe, jak tehdejší oblečení mohl někdo nosit. Pravdou ale je, a potvrzují to také fanoušci v komentářích, že se některé kousky znovu vrací do módy. Přeci jen Jágr ukázal devadesátky, které frčí dodnes. Nejen co se týče oblečení, ale také například hudby.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články