Jana Švandová v minulosti vyzkoušela krém z pánské předkožky. Manžel utekl z ložnice

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
jana svandova
Zdroj: Profimedia

Herečka Jana Švandová vypadá stále skvěle, a tak mnohé zajímá, jaký je její recept na krásu. Bez jedné z jejích procedur se ale nejspíše obejdete. Jedná se totiž o krém na obličej z pánské předkožky.

Třikrát vdaná herečka prý svými manželstvími pobavila kolegu Jirku Bartošku. „Můj spolužák z gymplu Jirka Bartoška nechápe, že herečka může udělat to, co já, a na téma mého manželství říká: Ty ses rozvedla s plastickým chirurgem, pak s filmovým producentem, aby sis vzala developera,“ řekla pobaveně ke svému životu.

Manžel utekl z ložnice

O své zkušenosti s krémem z pánské předkožky se podělila v roce 2013 v Show Jana Krause. Krém vyzkoušela ve Spojených státech, kde byla na návštěvě u kamarádky, která jej také používala.

„A protože já musím všechno vždycky vyzkoušet, tak jsem si to koupila. Pak jsem se namazala krémem a šla spát. A přišel manžel a ptal se: Miláčku, co to tady tak strašně smrdí? Tak jsem odpověděla, že to jsem já,“ vzpomínala se smíchem herečka na svou zkušenost.

Když manželovi řekla, co si namazala na obličej, raději prý utekl z ložnice.

Tajným recept je radost ze života

Jednalo se však jen o experiment, který nepraktikuje pravidelně. Asi se dá trochu i předpokládat, že za tím stojí její manžel. Přeci jen pro muže je taková maska asi velmi citlivým tématem.

Pokud by však někdo chtěl vědět, jak to tedy herečka dělá, tak recept je dle ní velmi jednoduchý. Užívá si života! Právě radost ze života jí dodává mladistvý vzhled.

Ale samozřejmě to není jen pozitivní myšlení. O svou pleť pečlivě pečuje, aby dosáhla vzhledu, který má.

„Něco jsem už pro sebe musela dělat, abych se udržovala, ale bavilo mě to, protože mi lidi říkali: Ty už jsi stará, ale přitom vypadáš dobře,“ dodala.

A za péči o své tělo prý vděčí i Janu Krausovi!

„Poprvé jsme se viděli v kavárně Slavia a ty jsi tam seděl s Michalem Pavlatou a hrozně jste machrovali. Nějak jste se snažili zaujmout svými řečmi, ale mě to vůbec nezajímalo. Pak jste řekli něco, co mě dostalo: Zeptali jste se mě, jestli vím, že mi roste knír. A já znervózněla a hned jsem šla na záchod se podívat, jestli to je pravda. A zjistila jsem, že ano. Takže jsem na tom začala pracovat a díky vám dnes ten knír nemám,“ přiznala přímo Krausovi ve studiu.

Zdroje: iDNES, Naše hvězdy

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články