Jana Švandová ukázala chalupu. Moderní stavba nemá v koupelně ani dveře

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Svandova Jana
Zdroj: Profimedia

Někdo si bez moře neumí dovolenou ani představit, někdo zase raději utíká na svou chalupu. Do toho druhého tábora patří bezpochyby i herečka Jana Švandová. Ta si před několika lety postavila vysněnou „chaloupku“, která by svou velikostí strčila do kapsy nejeden rodinný dům.

Jana Švandová přiznává, že kdykoliv může, vyráží na svou chalupu, kterou má na kraji Prahy. A není divu, herečce tam totiž nic nechybí.

Dům nemá záclony ani dveře na WC

Stavba se rozkládá na pozemku, který má neuvěřitelných 4 000 metrů čtverečních. Soukromí má tak zaručeno. A že ho herečka potřebuje.

Dům je totiž postaven v nizozemském stylu, nemá tedy záclony a žaluzie v oknech. Jedinou výjimkou je ložnice a koupelna. Ta ale zase pro změnu nemá dveře. „Nejdřív mi vadilo, že je takhle otevřená, ale časem jsem přivykla“, svěřila se kdysi deníku iDNES.

Opravdu krásná stavba

Originální dům jí totiž navrhla její kamarádka právě z Nizozemí Saskie Fokkemy a pomáhal jí s tím hereččin manžel, projektový manažer Pavel Satorie.

„Je to hlavně práce Saskie a Pavla, já jsem typ, který se v plánech moc nevyzná, neumí si podle nich výsledek představit a kecá do toho, teprve když vidí maketu,“ vysvětlila zpravodajskému webu.

„Chaloupka“, jak říká sama Jana, je to opravdu krásná. Nedávno se s ní sympatická blondýnka pochlubila na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Svandova (@svandova.jana)

Chataření, ale s mírou

Přesto ale není oním typickým českým chatařem. Rýpání se v hlíně jí totiž nic moc neříká. „Občas si koupím nějakou kytičku a zasadím ji, ale jediné, co pěstuju, jsou bylinky. Nechci se stát otrokem zahrady, a nakonec ani chalupy,“ řekla iDNES.

Největší radost jí tak dělá bazén, který tam její manžel původně ani nechtěl. Herečka si jej ale prosadila. Dokonce už ani nejezdí k moři. Pár temp na vlastní zahradě jí tak bohatě stačí.

Zdroj: iDNES, Blesk, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články