Jana Švandová není v rodině jediná s perfektními geny. Ukážeme vám, jak vypadá její sestra

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jana svandova
jana svandova

Herci se často na červeném koberci se svými sourozenci neobjevují. Pokud ale ano, často se z toho stane velké překvapení. Sestra slavné české herečky by ji mohla bez problému zaskakovat při natáčení. Podívejte se, jak jsou k nerozeznání.

Jana Švandová je česká herečka. V minulosti vystudovala herectví na brněnské JAMU. Mezi její nejvýraznější působení patří především angažmá v Českých Budějovicích a pražském Činoherním klubu.

Sestra jako by jí z oka vypadla

Sestry se v minulosti ukázaly na premiéře komedie Jak se zbavit nevěsty, ve které si Jana zahrála jednu z hlavních rolí. Na premiéře ukázaly, že obě dvě vypadají skvěle. Sestra Jany se jmenuje Jitka a také se věnuje umění.

Zdroj: Profimedia

Jitka Morávková je povoláním učitelkou dramatického kroužku, dabérkou a herečkou. Její hlas jste mohli slyšet ve filmech Sběratel polibků nebo Popínavé květy.

Jitčin hlas se objevil také v seriálech Mikulášovy patálie, Gumídci, My z Kačerova a Pohádky bratří Grimmů.

Hvězda módního časopisu

Herečka Jana Švandová má velice pestrý život. Může se například chlubit tím, že se stala naší první celebritou, která pózovala pro magazín Playboy. Tato kočka se na titulní straně oblíbeného magazínu objevila v roce 1994.

V roce 2006 dokonce herečka ukázala svůj pohybový talent. Společně s učitelem tance Zdeňkem Fenčákem se objevila ve známém televizním pořadu StarDance. Tento pár bohužel vypadl ve třetím kole.

Herečka se také v minulosti objevila v muzikálu Popelka, který byl k vidění v Kongresovém centru v Praze. Muzikál, který režíroval Filip Renč, se však dlouho nehrál. Pár měsíců po premiéře muzikál zrušil všechny reprízy.

Jana Švandová letos oslaví své čtyřiasedmdesáté narozeniny. Hvězda, která se objevila v seriálu Ulice nebo Gympl s (r)učením omezeným, vypadá na svůj věk stále skvěle.

Autor: Štěpán Pacík


Související články