Jana Paulová a Iva Janžurová vyrazily k moři. Takto jim to slušelo v plavkách

od František Olša
2 minuty čtení
Jana Paulová
Zdroj: Profimedia

Čas dovolených již brzy zaklepe na dveře. Otázkou však je, kam bude v aktuální situaci možné vycestovat. Sluneční záření zvedá v našem těle hladinu vitamínu D, proto je doporučováno jednou za čas někam vyrazit. Svou dávku slunce si dopřály i dvě známé herečky.

Jana Paulová je česká herečka, která byla i jednu dobu zpěvačkou a konferenciérkou. Vystudovala herectví na DAMU a s hudebníkem Milanem Svobodou má dvě dcery. Janu zná nejvíce lidí ze známého filmu Kameňák, kde pobavila nejednoho milovníka komedií.

S kamarádkou na dovolené

Jana si ráda užívá pláže. Proto se na ně rozhodla vyrazit se svojí kamarádkou. Tou je Iva Janžurová, česká herečka.

Iva Janžurová se objevila ve snímcích Pane, vy jste vdova, Čtyři vraždy stačí, drahoušku či Zítra to roztočíme, drahoušku a je držitelkou několika ocenění.

Jana s Ivou jsou nerozlučné kamarádky. Společně v minulosti vyrazily do zahraničí a dovolenou si užívaly na sto procent. Herečka se na svém instagramovém účtu podělila o fotografii z dámské jízdy. A je jasné, že by se k moři ráda vrátila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Paulová (@paulova.jana)

K příspěvku dodala: „Vzpomínka na šťastné bezstarostné dny plné slunce, dobrého jídla, vína a srandy s úžasnou kamarádkou Ivuškou. Už se nemůžu dočkat, až to zase bude možné.“

Herečky vypadají spokojeně a na pláž si donesly lahev červeného vína. Proč ne? Důležitou věcí je užít si dovolenou se vším všudy, což se dámám rozhodně podařilo. Někteří lidé je dokonce na řeckém Korfu potkali a dodali, že dámy sršely pozitivní energií.

Pauza od divadla

Když jsou divadla otevřená, Jana má své oblíbené. Několik let je Divadlo Kalich její domovskou scénou a diváci se na Janu jezdí dívat ze všech koutů republiky. V několika hrách se objevuje s hercem Pavlem Zedníčkem.

Jana má však bohužel od divadel pauzu a musí svůj čas vyplnit jinak. Mimo dovolené v Řecku se minulý rok vydala do Krkonoš nebo trávila čas se svým zlatým retrívrem. Nový rok pak oslavila v okolí hradu Karlštejn.

Každá správná žena má několik kamarádek, se kterými může probrat své trápení i radosti. Další kamarádkou Jany je také Halina Pawlowská, jež minulý rok vydala novou knížku. Jana se tak stala jedním z kmotrů jejího titulu Zážitky z karantény.

Budeme doufat, že se zablýská na lepší časy, a Jana tak bude mít možnost vyrazit na další dovolenou.

Autor: Štěpán Pacík

Související články