Jana Krausová je po Krausovi a Rodenovi připravená na novou lásku. Partner musí mít ale jisté kvality

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jana Krausova
Zdroj: Nextfoto

Herečce Janě Krausové bude příští rok 70 let. Ve svém životě zažila s muži několik neúspěchů, i tak se ale stále poohlíží po novém partnerovi. Zkušenosti ze svých předchozích vztahů by ráda využila v nějakém dalším.

Jana v minulosti prožila dva dlouhodobé vztahy. První byl s moderátorem Janem Krausem, druhý potom s Karlem Rodenem. Hledání dalšího partnera tak pro ni není vůbec snadné, jak sama přiznává.

„Když máte po boku takové dva partnery, jako jsem měla já, a s každým strávíte dvacet let, je to těžké. Oba byli osobnosti, byla s nimi legrace a měli velké ego. Nedovedu si ale představit, že bych měla muže s malým egem. K partnerovi přece musíte vzhlížet a musíte mít pro co vzhlížet,“ cituje její slova Aha!

I po rozchodu přátelé

Jana patří k lidem, kteří se i po dlouholetém vztahu rozešli s partnerem v dobrém a mohou se nadále vídat. Ve skutečnosti Krause i Rodena považuje za skvělé přátele.

„Protože strašně nemám ráda napětí, dusno a nepříjemnou atmosféru. Celý život toužím po rodinné soudržnosti a sounáležitosti, to u mě vždycky bylo a bude na prvním místě. Nechápu, když spolu dva lidé žijí, mají děti, ale po rozchodu se rozhádají tak, že si nemohou přijít na jméno,“ vysvětluje herečka pro Krajské listy.

Třetí partner bude nejvtipnější

Jana má ráda, když může k mužům vzhlížet. Zároveň je pro ni ale také důležité, aby měli jisté kvality. Jednou z nich je i smysl pro humor. Ten jí ve vztahu s Krausem ani s Rodenem nechyběl.

Herečka doufá, že její následující partner bude ten nejvtipnější, uvádí iDNES. Bude opět vyhledávat muže z uměleckého prostředí? Pokud ano, nebude to mít snadné. U herců má totiž pro změnu ráda jistý ostych a plachost.

Podle serveru Šíp se dnes Jana svým nezdařeným vztahům jenom usmívá. Je ráda, že s oběma muži svého života vychází a je připravena na novou lásku. Jak to nakonec dopadne?

Zdroj: Aha!, Krajské listy, Novinky, iDNES, Šíp

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články