Jana Krause přišlo dovádění s manželkou pěkně draho. Ivana Chýlková barvitě vylíčila, co se mu stalo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan kraus
Zdroj: Profimedia

Jan Kraus je vynikající moderátor a bavič, nicméně málokdo o něm ví, že ve volném čase je to také odvážný sportovec, který si rád vyzkouší něco nového. A to i přesto, že ho to občas může stát zdraví, jak se ukázalo před roky, když se svou partnerkou vyrazil na chalupu.

Na chalupu jezdí Kraus s Ivanou Chýlkovou často a rád. Kromě odpočinku se ale snaží neustále vymýšlet něco nového, čím se zabavit. Před dvěma roky si tak pořídili surfová prkna pro pádlování ve stoje. Jenže to nedopadlo úplně podle jejich představ.

Oběma bylo jasné, že paddleboard nebude něco, co ovládnou během jednoho dne. Brali to spíše jako zábavu. Nakonec se ukázalo, že jde sice o pobavení trochu nebezpečné, ale Krausův humor přece jen situaci zachránil, jak Chýlková později přiznala.

Most přes rybník

„Před dvěma roky jsme si koupili paddleboardy, což byla velká zábava. Jeden má tři a půl metru, takže nám hned došlo, že když budeme na rybníce za sebou, máme hned most!“ směje se Chýlková. Na nějaké snadné přecházení vody z břehu na břeh to ale rozhodně nevypadalo.

„Když na to Honza poprvé vylezl, srdnatě bojoval, aby se na paddleboardu udržel aspoň vkleče na čtyřech, pak dostal takového pajtlováka, že jsem smíchy opakovaně padala do vody, takže jsem si taky moc nezajezdila,“ vzpomíná se smíchem dál.

Zdá se tedy, že i když byla Chýlková ve sportovních výkonech trochu lepší, ani jednomu se nakonec nepodařilo paddleboard zcela ovládnout. Navíc si u toho Kraus poranil nohu a jeho partnerka se o něho dokonce chvíli bála. Ukázalo se, že ale není třeba mít strach.

I kdyby měl kulhat

„Honza si u toho bohužel oddělal achilovku, která ho od té doby bolí. Dorazil na břeh jako indián na kánoi a říkal, co by pro mě neudělal – že je mu vlastně jedno, že bude pajdat,“ prozradila Chýlková příčinu jeho zranění. Kraus má tak kvůli jednomu dni zábavy dodnes problémy.

Zdá se ale, že mu to nevadí. Ačkoli se s achilovkou trápí a několikrát o tom promluvil i v televizi, vypadá to, že ten zážitek mu za to stál. Svým hrdinstvím rozhodně minimálně na Chýlkovou zapůsobil a teď, když znají příběh i jeho fanoušci, možná jeho popularita ještě stoupne.

Kdo ví, třeba jednou promluví Kraus o svém zranění sám a vnese do příběhu zase svůj pohled. Vyprávění jeho partnerky Ivany z něj ale dělá hrdinu a na tom asi nic nezmění. Nicméně příště si takový neznámý sport Kraus asi raději odpustí.

Zdroj: zivotvcesku.cz, ahaonline.cz, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články