Jana Kollera doprovodila na premiéru dokumentu nová přítelkyně Zuzana. Sladili spolu oblečení

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dan koller zuzana
Zdroj: Profimedia

Jan Koller se konečně dočkal a do kin vstupuje dokumentární film Jan Koller – Příběh obyčejného kluka. Na premiéru se jaksepatří oblékl a barevně se sladil také s partnerkou Zuzanou.


Premiéra proběhla ve Slovanském domě v Praze a nejen samotný Koller, ale také další sportovní osobnosti si ji nenechali ujít. Objevil se například Jaromír Jágr s Dominikou. Bývalý fotbalový reprezentant se oblékl do modré barvy stejně jako jeho nová přítelkyně.

Oběma to na premiéře slušelo

Honza se před třemi lety „pochlubil“ informací, že se rozvádí se ženou Hedvikou. Poté se po jeho boku začala objevovat Zuzana, se kterou se také ukázal na premiéře filmu. A velmi jim to slušelo.

Koller si oblékl modrý oblek, který doplnil bílou košilí. K tomu hnědý pásek i boty a štramák byl na světě. Jeho partnerka se s ním sladila, protože měla na sobě světle modré dlouhé splývavé šaty. Vlasy si nechala rozpuštěné a široký úsměv rozdávala na všechny strany.

Sympatická brunetka má v Honzovi velkou oporu. Její minulost byla totiž hodně divoká. Je o několik let mladší než samotný fotbalista. Dvaatřicetiletá Zuzka už si prožila násilí ze strany partnera. Trvalo dlouho, než se od něj dokázala oprostit.

koller pritelkyne

Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Dokument slaví úspěch

Ještě před vztahem se slavným sportovcem si zažila peklo. Po autonehodě se rozhodla od partnera odejít. Byla neustále ve stresu a strachovala se o svůj život. „Začátky byly těžké, ale sílu a odvahu mi dodával můj syn,“ řekla Honzova nová přítelkyně.

„Tato negativní zkušenost mě ale rozhodně naučila žít v přítomnosti a zbytečně se nešťourat v minulosti. Všem ženám mohu jen doporučit, aby spoléhaly samy na sebe. Vše spočívá jen v našich vlastních rozhodnutích,“ svěřila se pro iSport.cz.

V náručí silného sportovce si tak může být jistá, že jí žádné nebezpečí nehrozí. Jan Koller pověsil profesionální kariéru na hřebík už před několika lety, ale stále nastupuje jako hráč za Smetanovu Lhotu, odkud pochází. Dokument rozhodně stojí za zhlédnutí, není určen jen pro fotbalové nadšence.

Zdroj: iSport, Profimedia

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články