Jana Holcová nakopala zadek kolegovi. Zasloužil si to, chválí fanoušci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jana holcova
Zdroj: Nextfoto

Herečku Janu Holcovou si můžete pamatovat z komediálního seriálu Comeback. Zahrála si ale také v pokračování Ordinace v růžové zahradě. Ačkoli je seriálová a divadelní umělkyně obvykle spíše součástí komedií a klidných snímků, jak se ukázalo, zvládla by hravě i nějaký ten akční film.

Jednu z akčních scén má už Jana na kontě. Fanouškům se totiž na svém instagramu pochlubila, jak probíhalo natáčení rvačky právě pro seriál Ordinace v růžové zahradě. Ačkoli jde spíše o rodinný seriál, sem tam se v něm nějaká ta náročnější scéna objeví.

Nejen Jana to ale zvládla na jedničku a svou sociální síť zaplavila fotografiemi, na kterých je vidět, co se skutečně dělo při natáčení. Přiznala také, že se toho poměrně dost bála, teď už si ale věří a klidně by si střihla hlavní roli i v něčem trochu akčnějším.

Nechtěla působit směšně

„Tak takhle se točila rvačka na střeše. Trochu jsem se bála, aby to nepůsobilo směšně, že shodím ze střechy dvoumetrového Juraje, když vážím 50 kg a měřím 158 cm,“ napsala herečka na svém instagramu. Přidala několik fotek, které jsou kvůli dění na nich rozmazané.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Holcova (@janaholcova_official)

Je vidět, že herci se do boje opřeli s vervou, a bylo tak velmi těžké zachytit dané okamžiky, nicméně výsledný pokus sestříhaný na videu je vynikající. „Když máte k dispozici Petra Drozdu, bývalého kaskadéra a choreografa bojových scén a šikovné střihače, není se čeho obávat,“ vysvětlila Holcová.

„Přestože byla zima a dost foukalo, bylo to pro nás příjemné zpestření a s Aničkou a Jurou jsme si to užili. Díky všem, kdo se podílel,“ vzkázala nakonec nejen hereckým kolegům, ale celému týmu, který má scénu na svědomí. Jak se zdá, náročná práce se vyplatila.

Trefný kopanec

Fanoušci jsou nadšení nejen z Jany, ale i z jejího hereckého kolegy. „Juraj je skvělý a evidentně fakt dobrý herec. Sleduju ho na instagramu, je to tak usměvavý a milý člověk. Co dokáže tady zahrát, to by se ho člověk i bál,“ napsala jedna sledující.

Druhá si potom libuje v tom, jak mu Jana v seriálu nakopala zadek. „Ten kopanec byl trefný,“ směje se. „Jste boží,“ dodává s tím, že i drobná herečka ze sebe dokázala vydat jen to nejlepší a předvést pořádnou akci. „Super akce, bylo to napínavé až do konce,“ chválí další komentář.

„Ten kopanec byl skvělý. A spousta diváků u televize mu ho přála,“ směje se závěrem další komentující. Ačkoli je podle většiny lidí Juraj skvělým chlapem, v seriálu si nakládačku zasloužil. A Jana je vynikající, že se jí povedlo celou akci sehrát přesvědčivě a opravdu naplno.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články