Jana Fabiánová pořádá vzpomínkový koncert pro svou maminku a současně řeší šaty na svatbu. Bílou barvou si není jistá

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jana Fabianova
Zdroj: Profimedia

Jana Fabiánová toho teď nemá málo. Před rokem jí zemřela maminka Naďa Urbánková, a zpěvačka tak v současné době chystá vzpomínkový koncert. Kromě toho se ale také má v létě vdávat a v současné době řeší dilema ohledně svatebních šatů.

Původně se jmenovala Linda Nemejovská. Jméno si nicméně změnila, protože se jí zdálo příliš americké. Jana Fabiánová je dnes zpěvačkou, která v současné době pracuje na přípravách na vzpomínkový koncert své mamince.

Bílé šaty?

Ačkoli toho má Jana Fabiánová hodně, řeší mimo jiné také svou svatbu. Největším otazníkem pro ni jsou v tuto chvíli šaty.

„Je mi 47, takže nevím, zdali v mém věku, v podstatě téměř seniorním, si můžu vzít velké bílé šaty, a navíc se nevdávám poprvé, takže ještě nevím,“ svěřila se se smíchem pro Super.

Doplnila, že momentálně svatbu trochu upozaďuje, protože toho má opravdu hodně. Rozhodně ale nechce nic velkého, vše proběhne spíše v rodinném duchu, takže přípravy nedají tolik zabrat a nebudou ani příliš stát.

Vzpomínkový koncert

Fabiánová si je jistá, že maminka na její svatbě bude s ní. „Asi budu brečet, ale většina lidí, kteří ztratili milovaného člověka, mě pochopí. Většinou vnímají jeho přítomnost ještě silněji než dřív. Mám ji pořád vedle sebe,“ řekla loni v rozhovoru pro Deník.

Mamince chce nyní vzdát poctu koncertem, který proběhne 11. dubna v pražské Lucerně. Kromě jí samotné na něm vystoupí celá řada dalších celebrit, například Eva Burešová, Leona Machálková či Michal David.

Zdroj: Super, Blesk, Deník, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články