Jana Bernášková si oblékla halenku z doby, kdy měla stejný vzor jako gauč. Důvodem je nový film

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jana bernaskova
Zdroj: Nextfoto

Jana Bernášková o sobě nedává moc často vědět a na veřejnosti se objevuje jen velmi zřídka. Její život není pouze práce, ale také rodina a cestování.


Fanouškům na instagramu se tentokrát pochlubila pracovním projektem, který započne již tento měsíc. Připomněla jím devadesátá léta, kdy oblečení bylo stejného vzoru jako některý nábytek. A ukázala, na co se mohou diváci těšit, protože se jedná o celovečerní film.

Devadesátky byly plné dětských snů

„Marcela! Má nová role. Pamatujete na dobu, kdy halenka měla stejnou barvu i vzor jako gauč? Ano, devadesátky jsou tady! Už v červenci roztáčíme film Děti Nagana. Krásný příběh o dětských snech, které se plní,“ uvedla k sérii snímků a připojila také video ze šatny.

„Já jsem vostrá Marcela a mám tři děcka,“ přiblížila herečka svou roli, ale více o ní neprozradila. Ve fotogalerii pak můžete vidět nejen samotnou herečku, ale také další osazenstvo filmu při zkoušení a čtení scénáře.

Kromě toho Bernášková sdílela i krátké video ze šatny, aby sledujícím přiblížila, jak takové dobové oblečení vypadá. Kdo si neprošel těmito lety, jako by nebyl. Děti běhaly venku a měly své sny, které si chtěly splnit.

Žádný internet, žádné nákupy online, ale pouze čistá kamarádství a první letní lásky. Nejen o tom bude nový snímek, ve kterém se Bernášková představí. Kromě toho stíhá psát knihy, které jsou plné humoru a věnují se především ženskému světu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Bernášková (@jana_bernaskova)

S dcerou nejsou nejlepší kamarádky

Nedávno se objevila v pořadu Show Jana Krause, kde se ukázala společně se svou dcerou Justýnou, které je již patnáct let. Pobavila nejen obsahem svých knih, které ovšem její dcera nečetla, protože jsou plné erotického obsahu.

Její nejnovější kniha se jmenuje Coura, a jak sama prozradila, je to spíše legrace než drama. „Myslím si, že každá žena má v sobě nějakou třináctou komnatu, což je ta coura, a je důležité se s ní naučit pracovat,“ vysvětluje, proč se titul jmenuje právě takto.

Její dcera zase přiznala, že by svou matku nechtěla vidět při erotické scéně v žádném filmu. Bernášková k tomu jen pobaveně dodala: „Ale já těch erotických scén nemám moc. Skoro žádné, mě nikdo nechtěl svlékat.“ Tak uvidíme, jaká bude její „vostrá“ Marcela v novém filmu.

Zdroj: Instagram, Show Jana Krause

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články