Jana Adamcová zvedla telefon bulvární novinářce a zalitovala. Prý má tendenci vše překroutit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jana adamcova
Zdroj: Profimedia

Občas si o sobě v médiích celebrity přečtou něco, co se jim nemusí úplně líbit. A často jsou pak naštvané i samy na sebe, protože se novinářům podařilo jen překroutit to, co ony samy řekly. Něco podobného se nejspíš nedávno stalo Janě Adamcové, která se se svým trápením svěřila na facebooku i instagramu fanouškům.


Jana Adamcová a Jiří Adamec už delší dobu řeší rozvod. Psalo se o něm už před rokem, loni v únoru byl ale pozastaven. Jana tehdy uvedla, že má k zastavení rozvodového řízení své důvody, k manželovi se ale skutečně nevrací.

V současné době si ale média opět pokládají otázku, jak to se vztahem Adamcových vlastně je. Zda spolu jsou, nebo nejsou, zda se rozvedli, nebo zůstali svoji. A právě tuto problematiku řeší i článek serveru Aha!

Žijí odděleně, jsou spolu prý ale v pohodě

V článku se píše, že Jana se svým mužem žije odděleně. Děti bydlí s ní, on se s nimi ale vídá tak často, jak chce.

„Nejsme rozvedeni, nerozvádíme se, trávíme společné chvíle, jsme v pohodě. Víc se k věci nebudu vyjadřovat,“ řekl údajně k věci režisér.

V závěru článku se pak Adamcová vyjádřila také k tomu, že ji láká cestování. Promluvila i o problémech, které se týkají její práce. „Jako bývalou mluvčí pana Babiše mne nikdo nezaměstná. Můžu si za to sama, ale nelituji. Byla to zkušenost, se kterou jsou samozřejmě holt spojeny i následky,“ uvedla prý.

Příště si dám pár facek

Zda Janu Adamcovou rozčílil tento konkrétní článek, což by časově odpovídalo, nebo něco jiného, to v příspěvku neuvedla.

Každopádně si sledujícím na facebooku postěžovala, že daná novinářka dovede informace pěkně překroutit. Příště si prý dvakrát rozmyslí, než s ní bude mluvit.

„Než zase někdy zvednu telefon p. Remešové z Blesku nebo Aha!, protože odpovědět je přece slušnost, dám si raději pár facek a narazím hlavou do zdi. Kdyby se udělovalo státní vyznamenání za schopnost vše překroutit a vymýšlet si, tak ona ho má s jistotou na pět generací dopředu,“ uvedla Adamcová.

Ačkoli se někteří sledující ptají, co přesně se stalo, protože Jana neuvedla konkrétní důvody své naštvanosti, některým fanouškům její vyjádření stačí k tomu, aby si udělali obrázek. Bývalé novinářce tak vzkazují, aby byla v klidu a snažila se své pocity překonat.

„Klid, Jano, ať si tam ty slepice nadrápou, co chtějí. Slušní lidé tohle svinstvo stejně nečtou a ten zbytek s nepatrným intelektuálním potenciálem vás nemusí zajímat,“ vzkázal například jeden z uživatelů facebooku.

Zdroj: Facebook, OnlyU, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články