Jana Adamcová promluvila o vztahu se synem narkobarona Pabla Escobara. Jejich setkání považuje za osudové

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
jana adamcova
Zdroj: Profimedia

Když se Jana Adamcová rozhodla odjet do Kolumbie, její okolí si nevěřícně klepalo na čelo. Tahle země totiž není zrovna bezpečná pro ženy, natož pak pro turistky, které cestují samy. Jana se ale nenechala odradit.

Co ji zavedlo právě do Kolumbie? Netajila se tím, že naprosto propadla příběhu známého narkobarona Pabla Escobara. Spekulovalo se ale i o tom, že za jejím výletem do nebezpečné země, kde se žije podle úplně jiných pravidel než u nás, bylo něco mnohem více…

Posedlost životem krále všech narkobaronů?

Možná by to Jana nenazvala přímo posedlostí, na druhou stranu se ale netají tím, že podlehla Escobarově příběhu. To byl důvod, proč se rozhodla odjet do Kolumbie.

„Do Kolumbie jsem se chystala už předloni na podzim, ale kvůli pandemii to nešlo. Propadla jsem totiž příběhu Escobara, který mne nejprve jako mnoho dalších zaujal v seriálu Narcos,“ řekla Jana Adamcová v rozhovoru pro deník Blesk.

Její okolí nebylo z nápadu zrovna u vytržení. Mnoho lidí totiž Kolumbii vnímá jako nebezpečnou zemi, zvláště pak pro ženy.

„Všichni si klepali na čelo, jestli jsem se nezbláznila, že tam chci letět. Varovali mě, ať si dám pozor, a báli se o mě víc než já,“ rozpovídala se bývalá mluvčí Babišovy vlády.

Osudové setkání

Na výletě do Kolumbie, kam Jana odcestovala poznávat místa, kde pobýval Pablo Escobar i jeho rodina, prožila dle svých slov osudové setkání.

Seznámila se zde totiž se synem drogového bosse Sebastiánem Marroquínem. Ten si změnil své původní jméno Juan Pablo Escobar.

Adamcová se přiznala, že muže, ke kterému se neodmyslitelně pojí silný příběh jeho otce, kontaktovala skrze sociální sítě, kde si dvojice začala vyměňovat zprávy.

Začalo se spekulovat o tom, že mezi Janou Adamcovou a Sebastiánem Marroquínem vzniklo něco více. Adamcová však fámy o jejich mileneckém vztahu popřela.

„Máme spolu vřelý a kamarádský vztah založený na vzájemné úctě a respektu,“ uvedla pro jistotu pro web Život v Česku.

Je stejný jako jeho otec?

Málokdo by nevěděl, kdo to byl Pablo Escobar. Není se tak čemu divit, že se Jana setkala s otázkami, jestli je jeho syn stejný.

„Je to opak svého otce. Hodný, mírumilovný, klidný. Na to, co všechno prožil, působil velmi vyrovnaně,“ popsala Sebastiána v rozhovoru pro Super.

I když se tu a tam někde mihne zpráva o tom, že je mezi Janou a synem drogového barona něco více, Adamcová nadále zarytě tvrdí, že jsou opravdu jen přátelé.

Zdroj: Blesk, Život v Česku, Super

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články