Jana Adamcová otevřeně popsala svůj vztah se synem slavného narkobarona Escobara. Seznámili se přes internet

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jana adamcova
Zdroj: Profimedia

Bývalá mluvčí Babišovy vlády Jana Adamcová vyrazila loni na dovolenou do Kolumbie. Tím sice zaskočila celou řadu lidí, ještě více ale šokovala nedávným prohlášením o tom, že manželství s režisérem Jiřím Adamcem vyměnila za nový vztah. A to se synem slavného narkobarona!

V rozhovoru pro Blesk přiznala Adamcová nejen to, že má nového přítele, ale dokonce i jeho jméno, kterým většinu lidí dostala. Není jím totiž nikdo jiný než čtyřiačtyřicetiletý Sebastián Marroquín, který je synem krále všech narkobaronů Pabla Escobara.

Jak se seznámili, co ji na něm zaujalo a jak se jejich vztah v současné době vyvíjí? O tom všem se rozpovídala a objasnila, jaké to je žít se synem někoho, kdo nemá ve světě úplně pozitivní pověst. Právě kvůli němu koneckonců minulý rok do Kolumbie cestovala.

Zaujal mě slavný dokument

„Do Kolumbie jsem se chystala už předloni na podzim, ale kvůli pandemii to nešlo. Propadla jsem totiž příběhu Escobara, který mne nejprve jako mnoho dalších zaujal v seriálu Narcos,“ svěřila se Adamcová. „Všichni si klepali na čelo, jestli jsem se nezbláznila, že tam chci letět. Varovali mě, ať si dám pozor, a báli se o mě víc než já,“ dodává.

Podle slov Adamcové byla ale bývalá mluvčí jen pár hodin trochu nesvá, dokud si nezvykla na nové prostředí. Pak už bylo vše v pořádku a žádné velké komplikace ji nečekaly. Nejprve prý strávila tři dny v Bogotě, kde byla ubytována v hotelu, kde se slavný narkobaron nějaký čas skrýval.

Kromě toho se později podívala do věznice, kam byl později umístěn, i na Escobarův hrob. „Nejvíc mě zaujal Pablův syn Sebastián Escobar. Sehnala jsem si jeho knihu a totálně mnou otřásla v nejlepším slova smyslu. Mám pocit, že to, co prožili, se nedá prožít za jeden život. To není seriál Narcos, ale čistá realita,“ vysvětlila.

Zahořeli jsme k sobě city

Adamcová později Sebastiana kontaktovala přes internet a domluvila si s ním schůzku. Podle jejích slov se mu daří skvěle, už nějaký čas se věnuje psaní a přiznává, co jeho jméno v Kolumbii způsobilo. Jako pokračovatel rodu chce všechno trochu napravit. Především prý pověst.

Na dotaz, jak si se Sebastiánem rozuměla, odpovídá Adamcová: „Když jsem ho poznala, jak je opatrný, koho si připustí k tělu, tak jsem na to pyšná. Je to tím, že se celý život musel skrývat a asi se mi povedlo vzbudit v něm důvěru. Myslím, že tam jsme zahořeli city, které se těžko popisují. Ale máme k sobě hodně blízko.“

Nakonec Adamcová dokonce přiznala, že by si dokázala se synem narkobarona představit i vztah, ovšem vzdálenost jim v tom značně brání. „Máme spolu krásný přátelský vztah, mám ho hodně ráda. Když se zamiluji, umím si představit vztah s kýmkoliv. Ale vzdálenost mezi námi, jak geograficky, tak historicky i mentálně, je moc velká.“

Zdroj: Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články