Jan Tuna a Nela Boudová řádili polonazí v sauně. Moderátor se pochlubil i mladistvým účesem

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
nela boudova
Zdroj: Profimedia

Že moderátor a cestovatel Jan Tuna tvoří pár s herečkou Nelou Boudovou, už se nějaký ten pátek ví. Svou lásku už před nikým neskrývají, naopak se spolu rádi sem tam vyfotí a snímek pošlou do světa. Nejinak tomu je i poslední týdny, jak tomu napovídají jejich sociální sítě.

Doslova nejžhavější snímek si udělali před pár týdny v sauně a moderátor jej zveřejnil na svém instagramu. Jeho ruka sahá až do hereččina dekoltu a té to, zdá se, vůbec nevadí.

Jak by také ne, s Tunou tvoří pár už nějaký ten pátek. Dali to dohromady poté, co šli Tuna a jeho manželka od sebe, znali se ale už předtím.

Starají se o své zdraví

Rádi spolu podnikají různé aktivity, chodí na večeře, ukazují se ale i ve společnosti. 17. listopadu například společně zapálili svíčku na Národní třídě. Dle všeho propadli právě i saunování.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Tuna (@tuna.honza)

O výhodách saunování mluví Tuna v jednom ze svých videí na platformě YouTube. Známý otužilec a propagátor stravy bez éček se v něm věnuje „skutečnému důvodu, proč je sauna obrovským startérem imunity,“ ale také základním věcem, například jak se správně saunovat a jak dlouho účinky této aktivity vydrží.

A jak se zdá, k této činnosti pobídl i svou přítelkyni. Pro ni ale starost o zdraví není nic nového, stejně jako Tuna je známá tím, že se ráda otužuje. Tuto aktivitu také rádi provádějí společně nebo se svými přáteli ve Vltavě.

A co trávení Vánoc? Ani jeden z páru si nepotrpí na materiálno. Tuna přidal fotografii z lyžování a poslal jasný vzkaz: „Srdečně zdravíme dolů do chrámů konzumu, obchodních center a vybraná domácí zvířátka na záchytné stanice,“ napsal ke snímku, na němž má vyplazený jazyk. Na jedné z posledních fotografií se zase pochlubil novým, mladistvým účesem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Tuna (@tuna.honza)

Boudová byla o něco pokornější: „Miluju Vánoce, čas kdy se vše zastaví, kdy mohu být se svými blízkými. Už roky vím, že nemusí být všechno perfektní, že jde hlavně o to, jak ten čas společně prožijeme. Vím, že každý nemá to štěstí s někým být, s někým, koho má rád, a je spousta lidí, kteří Vánoce nemají rádi z různých důvodů. Pojďme udělat, pokud můžeme, alespoň jeden dobrý skutek, který bude o trochu větší než ty obvyklé… mysleme na druhé, co nemají takové štěstí jako my,“ napsala ke svému poslednímu příspěvku na sociální síti Instagram.

Zdroj: Instagram Nely Boudové, Instagram Jana Tuny

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články