Jan Šťastný a Barbora Seidlová mají ve Zlíně hvězdu slávy. Štěstím zaplavili instagram

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
barbora seidlova
Zdroj: Nextfoto

Před Velkým kinem ve Zlíně se na chodníku slávy k 31. květnu objevily dvě nové hvězdy. Jedna z nich patří herci Janu Šťastnému a druhá Barboře Seidlové. Herci svá jména na hvězdách odhalili v předposlední den 62. ročníku filmového festivalu.

„Naplňuje mě pýchou udělení této pocty ve Zlíně. Moje kariéra zde vlastně začala, ještě když jsem byl dítě školou povinné,“ říká Jan Šťastný, který je zlínským rodákem. Barbora Seidlová má své kořeny také na Moravě, vyrůstala ale v Mikulově. Proslavila se především jako představitelka rolí princezen.

„Myslím, že jen málokdo si nevybaví skvělou pohádku režiséra Karla Smyczka Lotrando a Zubejda, kde Bára ztvárnila roli princezny Zubejdy. Tehdy jí bylo patnáct let,“ připomněla jednu z nejvýznamnějších rolí herečky Markéta Pášmová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Seidlová (@barboraseidlova)

Pro Seidlovou znamená hvězda opravdu hodně. „Samozřejmě, pokud to beru jako hraní si. Ve skutečnosti by si hvězdu zasloužil každý z nás. Ač se to nezdá a my se to všelijak snažíme dokazovat, rozdělovat a škatulkovat, jsme si prostě rovni,“ říká podle Zlínského deníku.

Pochlubili se na sociálních sítích

Významné ocenění samozřejmě museli herci oslavit. Proč se ale radovat pouze s rodinou a kolegy, když o jejich úspěchu může vědět celá republika? Na instagramu se Bára Seidlová pochlubila fotografií, na které sedí se svým hereckým kolegou přímo na chodníku s hvězdami.

„A je to tam!“ napsala stručně. I tato krátká věta ale vyjádřila emoce, které v sobě oba herci nyní mají. Jsou hrdí nejen na sebe, ale také jeden na druhého. Tuhle slávu jim už nikdo nevezme a oni budou už napořád vědět, že se stali hvězdami, které pro fanoušky doslova září.

Každý může mít svou hvězdu

Ačkoli je Bára celebrita, a stala se dokonce hvězdou i na chodníku, necítí se nad ostatními nijak povýšeně. To také dokázala na své sociální síti, kde se svěřila i s jedním příběhem. „Včera se mě jeden student zeptal, jaké to je, mít na chodníku hvězdu se svým jménem,“ napsala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Seidlová (@barboraseidlova)

Dodala, že mu poradila, aby si vzal křídu, nakreslil na chodník hvězdu a do ní napsal své jméno. Nic jiného v tom prý není. Pod fotkou, kterou k této příhodě napsala, herečku fanoušci obdivují, gratulují jí k jejímu úspěchu a jsou nadšení, že i po tom všem má vůči ostatním pokoru.

„Milý Zlíne, bylo v tobě opět krásně! Možná ještě víc než kdykoli předtím. Děkuji za pozvání i za dokonalou péči. A budu se těšit zase někdy příště!“ napsala po skončení festivalu herečka na svém instagramu. A podle komentářů je vidět, že stejně tak, jako ona miluje Zlín, zlínští obyvatelé milují ji.

Zdroj: Instagram, Zlínský deník 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články