Jan Rosák se ženil z rozumu. Přiznal, že potřeboval peníze, svou ženu by si ale vzal i tak

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jan rosak manzelka
Zdroj: Profimedia

Manželé Jan a Jiřina Rosákovi působí jako skvělá dvojka. Jsou spolu v manželství již dlouhých 45 let a vypadá to, že jsou vedle sebe spokojení. Na začátku to ale taková idylka nebyla.

Český moderátor Jan Rosák se totiž nedávno přiznal, že si svou ženu bral kvůli tomu, že se ocitl ve finanční nouzi. Při pohledu na ně by ale nikoho nenapadlo, že se nebrali z lásky. Vypadají stále oba moc spokojeně, jejich svatba přitom proběhla již v roce 1977. V té době se ale moderátorovi hodilo, že šlo všechno rychle.

Rosák se ženil hodně narychlo, teď přiznal důvod

„Bylo to narychlo, ale ne proto, že bychom čekali dítě. Mnozí si to mysleli, ale pravda byla jiná,“ řekl pro slovenský magazín Pluska.sk. „Ženil jsem se z těžkých finančních důvodů a, přiznávám, zištně,“ šokoval svým přiznáním. „Chtěli jsme totiž využít novomanželskou půjčku, kterou člověk mohl dostat jen do dovršení třiceti let.

„Později už ne. Tak jsem se kvůli těm prachům rychle oženil,“ vysvětluje bývalý moderátor, který si nyní užívá zaslouženého volna. Ani po více jak 45 letec nelituje svého rozhodnutí si Jiřinku vzít.

„Věděli jsme, že k sobě patříme a že dřív nebo později bychom se stejně vzali,“ řekl Jan. Rozhodnutí rychle se vzít tak nebylo pouze z rozmaru, ale jejich manželství je skvělým příkladem pro všechny.

Jiřina se nakazila koronavirem i přes očkování

Rosákovi nedávno řešili nepříjemnou věc – Jiřina se nakazila koronavirem, a to i přesto, že má v sobě všechny tři dávky očkování. Pro Jana to byl velký šok, protože se zrovna chystal na křest své knihy Baví mě bavit.

Ten bohužel musel odložit, následně poslal SMS zprávu všem přátelům, kteří se chystali ho podpořit. Sám nechápe, jak je možné, že i po posilující dávce se jeho manželka nakazila, protože co ještě se dá pro vlastní ochranu udělat?

Nyní už je ale všechno v pořádku. Držitel několika cen TýTý i se svou ženou může navštěvovat různé akce, na které jsou pozváni. A třeba Rosák vezme ještě nějakou malou akci, kterou odmoderuje, nebo se objeví menší role, po níž sáhne, aby vyšel ze stereotypu domova.

Zdroj: pluska.sk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články