Jan Rosák prodává majetek. Stěhuje se ale jen do Prahy, do Austrálie namířeno nemá

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jan Rosak
Zdroj: Profimedia

Už loni koncem roku se objevila informace o tom, že moderátor Jan Rosák prodává svůj dům v Mníšku pod Brdy. Později pak rodina potvrdila, že se kromě toho zbavuje také rodinné restaurace. Co je důvodem k tomuto rozhodnutí a jak následně Rosák naloží se získanými penězi?

„Ano, prodáváme náš vymazlený dům s fotovoltaickou elektrárnou. Jezdím pro vnuky do školy v Říčanech, a to je z Mníšku daleko. Přesouváme se blíž, tím pádem prodáváme i restauraci v Mníšku a vše ostatní,“ potvrdila pro Blesk Rosákova manželka.

21 milionů

Do Prahy to má rodina asi 30 minut autem. Přesto se rozhodla, že chce být ještě blíž. Dům nabídli za 21 950 000 korun, píše Prima Living.

Dům má dvě nadzemní podlaží. Jeho součástí je krytý bazén, sauna a dvougaráž. Z ložnice i z pracovny je vstup na terasu. Na zahradě se pak nachází vinný sklípek.

Do zahraničí se nestěhuje

Poté, co se objevila informace o prodeji majetku, lidé začali spekulovat o tom, proč Rosák z domu odchází. Na internetu se pak psaly různé věci, na které následně musel moderátor reagovat.

„Na různých sociálních sítích a v diskuzích jsem se o sobě dozvěděl mnohé, hlavně to, co jsem fakt ještě nevěděl. Například to, že se stěhuji do Austrálie. Tak věřte nebo ne, tam se nestěhuji,“ cituje jeho slova Aha!

„Nepotěším ani ty, kdo by mi jistě přáli nějakou nemoc, jsem zdráv přiměřeně svému věku. Není potřeba za mým rozhodnutím hledat nějaký důvod,“ doplnil.

Co bude dělat s penězi, to Rosák zatím neví, nebo to alespoň nechce prozradit. Vtipkuje ale, že by to rád pořádně roztočil s kamarády. S tím souhlasí i jeho žena, která má mezi jeho přáteli také celou řadu známých.

Zdroj: Šíp, Blesk, Kafe, Prima Living, Marianne, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články