Jan Révai se před natáčením pochlubil novým účesem. Fanoušci se nemohou dohodnout, koho jim připomíná

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Revai Jan
Zdroj: Profimedia

Nový sestřih dokáže změnit člověka k nepoznání. U mužů tento efekt obvykle nebývá tak výrazný. Výjimku potvrzující pravidlo předvedl nedávno herec Jan Révai. Se svým novým účesem se Honza pochlubil fanouškům na svém instagramu, a ti z něj padali smíchy.

Jan Révai je český herec a také tanečník. Během své kariéry se objevil jak v show Tvoje tvář má známý hlas, tak jako porotce v taneční soutěži StarDance.

V současné době má populární herec práce až nad hlavu. V roce 2022 se mají postupně představit čtyři filmy, ve kterých si Jan zahrál.

Fotka z maskérny všechny rozesmála

Navíc připravuje i nový projekt. Právě při jeho natáčení se na svém instagramu pochlubil snímky z maskérny a jeho sledující se nestačili divit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Révai (@janrevai)

„A přece se točí! V životě mě nenapadlo, že ze mě bude kudrnáč,“ napsal Révai ke svému snímku. A opravdu, na jeho běžně krátkých a rovných vlasech se objevila solidní trvalá.

Je to Matuška nebo Dejdar?

Jeho fanoušci se nemohli přestat smát. „Matuška Waldemar Révai,“ napsala mu Gabriela. Podle dalších komentujících se zřejmě chystá na roli nějakého pekelníka.

Přidala se i Honzova kolegyně Alice Bendová. Ta mu pod fotografii napsala, že vypadá jako světlovlasý Martin Dejdar. Podle sledující Radky zase vypadá jako Ondřej Vetchý.

Nový projekt TV Nova

Podle dostupných informací se však nejedná o natáčení pohádky, ale o nový seriál pro mládež z dílny TV Nova, potažmo z její platformy Voyo.

Desetidílná série Sex O’Clock se bude podle oficiálních stránek TV Nova věnovat tématu dospívání a hledání vlastní identity. Tak se necháme překvapit, koho tam Jan Révai vlastně ztvární.

Zdroj: Instagram, TN.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články