Jan Révai se objevil na premiéře nového filmu se svou ženou. Před lety kvůli ní opustil první manželku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan revai
Zdroj: Profimedia

Se svou ženou se ve společnosti neukazuje nějak často, když už se to ale stane, vždy jim to sluší a Jan Révai dává hrdě najevo, ke komu jeho manželka patří. Přitom z jejich vztahu byl před několika lety pořádný skandál, protože kvůli ní opustil svou první ženu. Teď se ale se současnou partnerkou objevil na premiéře filmu Promlčeno a ukázal, že svého rozhodnutí nelituje.

Jan s Danielou se rozvedli v roce 2010. Tehdy se hodně v médiích psalo o tom, že od ní odešel kvůli těhotné milence. A to potvrdil herec v několika rozhovorech. Mimo jiné i pro iDNES se svěřil s tím, že jednoduše nemohl jinak než vyměnit první manželství za vztah s herečkou Zuzanou Šulajovou.

„Žádost o rozvod jsem podala já, nešlo žít s člověkem, který má zájmy jinde. Do budoucna by tohle nebyl smysluplný život,“ řekla tehdy k celé věci jeho první žena. Tehdy si sice herec oháněl tím, že nechce situaci komentovat, nicméně dal jasně najevo, s kým chce být.

O nový vztah přijít nechtěl

Slovenská herečka Jana Révaie jednoduše okouzlila. Se svou první ženou byl tři roky, jenomže poté, co s ním milenka otěhotněla, se rozhodl, že nový vztah je pro něho důležitější. A tak došlo k rozvodu. Ačkoli o něj podle svých slov požádala Daniela, Jan by to prý udělal, kdyby se nerozhoupala ona.

„Já to musel udělat rezolutně, protože o nový vztah jsem za žádnou cenu nechtěl přijít. Moje bývalá žena by o tom asi mluvila jinak, ale takhle jsem to cítil já. Prostě jsem všeho nechal a šel,“ svěřil se podle webu Krajské listy. Podle některých hrálo dítě velkou roli.

jan revai manzelka

Zdroj: Profimedia

V současné době má totiž Révai děti dvě. Jakub a Matěj jsou pro něho vším. A o tom se netajil ani v minulosti. „Já jsem si děti přál, strašně jsem se těšil. A sežral bych je láskou. Mám to tak přirozené, do ničeho se nemusím nutit, jsem s nimi moc rád. Někteří kamarádi a známí si s dětmi vůbec neumějí hrát, neumějí s nimi trávit čas. Kolikrát jsou radši v práci,“ řekl kdysi.

Nějaký čas se spekulovalo o tom, že jeho první žena děti mít nemohla. To prý ale nemělo na rozvod žádný vliv. „Důvodem našeho rozvodu není lež o tom, že nemůžu mít dítě. Důvodem je nevěra mého muže,“ řekla s tím, že otěhotnět může a neví, kde se informace vzala.

S novou partnerkou na veřejnosti

Ačkoli před několika lety se o jeho novém vztahu hodně psalo, on se nejprve odpovědím vyhýbal a pak ještě nějaký čas raději novou manželku před médii bránil, dnes je s ní šťastný a nebojí se ukázat, že rozvodu nelituje. Na premiéře nového filmu se Zuzanou oba zářili štěstím.

Úsměvy pro novináře nešetřili. A ačkoli je historie jejich vztahu trochu bolestivá a oba si kvůli ní prošli svým, dnes už na to příliš nemyslí a soustředí se hlavně na přítomnost. Ve vztahu jim to i po letech skvěle klape a je vidět, že jsou spolu šťastní.

Zdroj: Krajské listy, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články