Jan Mansfeld není na rozdíl od své postavy v Ulici úlisný psychopat. Žije spořádaný život po partnerčině boku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan mansfeld
Zdroj: Profimedia

Fanoušci ho znají jako Jakuba, rozvraceče rodiny ze seriálu Ulice. Jan Mansfeld se proslavil ale také divadelním herectvím. Pohledný dvaatřicetiletý herec za čas v Ulici skončí, jak informovala TV Nova, určitě se ale brzy najde další role, ve které ho fanoušci ocení. Když se zrovna nevěnuje herectví, tráví Mansfeld čas se svou partnerkou, se kterou je už přes pět let.

„Diváci mi píší převážně pochvalné zprávy, že roli hraji přesvědčivě. Taková zpětná vazba mě moc těší! Ale třeba kamarádi z Českých Budějovic mi už zakládají osobní ochranku, žertují, že je strašný, co tam ten Jakub provádí,“ říká Jan ke své roli s tím, že když do natáčení šel, nenapadlo ho, jaký se z jeho postavy stane psychopat.

Před tím, že někteří fanoušci k němu možná nebudou přistupovat mile, varovali podle časopisu Chvilka pro tebe Jana i herečtí kolegové. „Nedávno jsem četl komentáře na facebooku a nestačil jsem se divit, co všechno jsou lidé schopni napsat,“ svěřil se.

Ve svém osobním životě je prý ale úplně někým jiným a s Jakubem nemá nic společného. „Ne, ne, já takový nejsem. Žiju velice spořádaný život. Měl jsem několik vztahů, ale vždycky nějak začaly, nějak skončily. Nikdy jsem nikomu nelezl do zelí,“ řekl pro Super.

Šťastně zadaný

Jan Mansfeld je podle serveru Super šťastně zadaný. Chodí s přítelkyní Dagmar, kterou potkal na JAMU. Ta je také herečkou a dvojice si skvěle rozumí. Už jsou spolu delší čas, a média se proto logicky zajímala, zda pár neplánuje například rodinu.

„Jsme rádi, že máme kariérní růst a vyvíjíme se. Samozřejmě, kdyby něco přišlo, tak se tomu nebráníme, ale nic neplánujeme, užíváme si,“ prozradil. Nyní se Jakub věnuje nejen herectví, ale i kapele, kterou založil s kamarády v posledním ročníku na JAMU.

„Okno funguje už pátým rokem. Sice jsme se rozprchli po městech a divadlech, ale snažíme se dál tvořit hudbu a koncertovat. Kapela je naše radostná vedlejší činnost. Baví nás interakce s divákem, a tak si říkáme, že jsme zážitková kapela,“ vysvětluje Jan s nadšením.

Společný projekt

V poslední době podle Chvilky pro tebe přemýšlí Jan společně se svou přítelkyní i o nějakém tom společném projektu. „Ještě v Brně jsme streamovali vtipná videa. Měli jsme hezkou zpětnou vazbu. Dáša je takový můj lakmusový papírek. Když chci vyjít s videem na sociální sítě, řekne mi bez obalu, zda je dobré, nebo špatné,“ říká herec.

Dodává, že ve volném čase s partnerkou nejraději sportují, tráví čas s rodinou a velmi rádi zajdou na pivo. „Známe se už od JAMU, byli jsme nejprve kamarádi, až pak jsme se dali dohromady. Dáša je moje partnerka, ale zároveň i nejlepší kamarádka,“ řekl Jan.

Zdroj: TV Nova, Super, časopis Chvilka pro tebe

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články