Jan Kraus dostal od Karolíny Kurkové trenýrky, které má v oblibě její syn

od Raina Tomanová
1 minuta čtení
jan kraus
Zdroj: Nextfoto

Moderátor Jan Kraus si zve do svého pořadu zajímavé hosty, kteří také občas přinesou zajímavé pozornosti jako dárek. A Kraus sám se pak červená z toho, co se na jeho stole objeví.

Tentokrát k němu na červenou sedačku zavítala i topmodelka Karolína Kurková, která donesla Krausovi velmi netradiční dárek. Její manžel i syn by ale byli nadšení. Co tedy dostal oblíbený moderátor, který se při pohledu na dárek začervenal?

Kurková předváděla prádlo v hodnotě desítek milionů

Karolína Kurková do České republiky jezdí jen za pracovními nabídkami, jinak žije v USA. A právě toho, že je u nás, využil Jan Kraus a pozval ji do své show. To ale ještě netušil, co ho v divadle čeká.

Na začátku rozhovoru modelka prozradila, že natáčení v Krausově show je první velkou akcí, kterou v ČR dělá a natáčí. Následně se dostalo také na předvádění nejdražšího kousku oblečení, co kdy měla krásná blondýnka na sobě, uvedl server Aha!

Jednalo se o podprsenku, za kterou byste zaplatili v přepočtu asi 130 milionů korun. Neuvěřitelné číslo, a to jen kvůli diamantům, které na ní byly vysázené. A jak na předváděčku vzpomíná sama modelka?

„To jsem měla všude okolo sebe bodyguardy, protože to byly miliony, které na mě museli dát, takže oni museli být pořád okolo mě a všechno hlídat. Diamanty byly našité na podprsence, kterou mi zapínala žena, ale všude kolem byli muži,“ řekla.

Trenýrky jako dárek? Kraus se červenal

A kousek spodního prádla přinesla modelka Krausovi také jako dárek. Moderátor se nestačil divit, co všechno mají trenýrky, které jsou oblíbené u jejího muže. „To jsou speciální trenky, nejoblíbenější trenky mého manžela a mého dvanáctiletého syna, hlavně tedy syna.“

„Mají speciální kapsičku, že si dáte všechno dovnitř do pouzdříčka, dobře to drží a je to strašně pohodlné,“ vysvětlila Kurková.

Zdroj: Show Jana Krause, Aha!

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články