Jan Kopečný ukázal své božské tělo. Z tohoto pohledu se vám orosí brýle

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jan Kopecny
Zdroj: Profimedia

Dlouhé vlasy, krásné tělo, co víc si přát? Talent a zajímavé příspěvky na sociálních sítích, dvojitá výhra. Podívejte se, čím se na sociálních sítích pochlubil známý muzikálový herec Jan Kopečný. Jeho příspěvky vás rozpálí během chvilky!

Jan Kopečný je český herec a zpěvák. V mládí se zúčastnil oblíbené soutěže Česko hledá SuperStar, kde se dostal mezi dvacítku nejlepších.

I přesto, že se nestal vítězem, rozhodl se věnovat umění i nadále. Ztvárnil řadu muzikálových rolí a později soutěžil ve čtvrté řadě televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Co provádí v zákulisí?

Jednatřicetiletý herec se v oblíbeném pořadu ukázal v několika kostýmech a fanouškům se velice líbil. Jan se s fanoušky také podělil o moment, kdy na sobě zrovna kostým neměl. A rozhodně je na co koukat!

Mladý fešák se před nedávnem pochlubil fotografií na svém instagramovém profilu. Nová řada pořadu Tvoje tvář má známý hlas herce pravděpodobně donutila prohlédnout si fotografie z doby, kdy se soutěže sám zúčastnil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Kopečný (@jan.kopecny)


Fotka ze šatny je doopravdy žhavá a rozpálila nejednoho fanouška. Dokonce i známé osobnosti uznaly, že Honza je velký fešák. Například Mahulena Bočanová příspěvek okomentovala: „Honzo, co děláš zítra ve dvě?“

Kdo ví, co Jan s Mahulenou naplánovali. Měli by ale myslet na to, že vládní opatření zakazují stýkání s lidmi, se kterými nežijete v jedné domácnosti. Nebo nám snad něco uniklo?

Vzpomínka za vzpomínkou

Jan se poslední dobou rozvzpomínal a podělil se o své umělecké zážitky. Herec, který se objevil v muzikálech Děti ráje, Čas růží, Tři mušketýři a Mamma Mia! se v poslední době na sociálních sítích dělí o své úspěchy.

Herec si zazpíval například po boku Josefa Vojtka. Na podobu se známým vlasáčem upozornili fanoušci i u příspěvku ze šatny. Je jisté, že milovníci kapely Kabát si přáli, aby se o fotografii ze šatny podělil i Pepa.

Honzovi přejeme, aby se již brzy mohl vrátit na prkna, která pro něj znamenají svět. Mezitím budeme rádi za další žhavé příspěvky.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články