Jan Kopečný je šťastně zamilovaný do tanečnice. Před lety ale musel vysvětlovat líbačku s kolegyní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan kopecny
Zdroj: Nextfoto

Muzikálový zpěvák Jan Kopečný je fešák, kterého by si doma přála mít každá druhá žena. Nadaný, talentovaný a pohledný muž má ale jasno v tom, s kým chce strávit život. Jeho partnerkou je už několik let tanečnice Věra Vodičková, se kterou ho pojí víc než jenom práce.

Oba se věnují muzikálu, mají společné zájmy, milují cestování. Jsou dokonalým párem českého showbyznysu a užívají si spolu každou volnou chvíli. V médiích se navíc rádi pochlubí tím, kam spolu vyrazili nebo jaká témata právě doma řeší.

Bývaly ale chvíle, kdy si média do páru rýpla, nebo kdy to dokonce vypadalo, že si Jan začal něco s jinou. Pak to ale napravila informace o společné dovolené, a prozatím se tak zdá, že tyhle dva jen tak něco nerozdělí.

Líbačku s kolegyní musel vysvětlovat

Před dvěma lety se v médiích objevila informace o tom, že se Jan Kopečný líbal se svou muzikálovou kolegyní Terezou Martínkovou. Jelikož s ní ale žádnou společnou roli neměl, a nebyl tak k polibkům důvod, musel podle Super později doma všechno pěkně vysvětlit.

„S Terezou jsme dlouholetí kamarádi, a jelikož se vrátila po dvou letech z mateřské, tak jsem jí musel dát seznamovací pusu,“ řekl tehdy. Jeho partnerka naštěstí všechno pochopila a nenechala se médii zmást. Za nějaký čas se pak objevila informace o společné dovolené na Maledivách.

Je tak jasné, že v páru si oba vzájemně důvěřují a nějaký ten bulvární článek jim vztah rozhodně nerozhází. V současné době se Honza kromě muzikálu soustředí i na televizní herectví a dříve či později na nějakou tu profesní pusu dojde. Podle všeho mu je ale Věra odpustí.

jan kopecny pritelkyne

Zdroj: Profimedia

Negativní postava v oblíbeném seriálu

Kopečný je zvyklý hrát spíše kladné role. V současné době se ale musí poprat se ztvárněním záporáka. V oblíbeném seriálu ZOO totiž hraje bývalého manžela Evy Burešové, které to jakožto Viky pěkně zavařil.

„Mně bylo řečeno, že to bude taková zápornější role, že to bude bývalý partner Evy Burešové. A protože se s Evou známe už léta, tak jsem z toho byl nadšený. To jsem ale ještě netušil, že budu takové prokletí její postavy,“ směje se herec pro Aha!

„Spousta kolegů mě varovala, že mi to lidé na ulici neodpustí. Tak to jsem si říkal, že to asi bude těžký, ale zatím mám dobré reakce. Spíš mi diváci říkají, že bych měl být na postavu Evy víc hodný. Žádné drama se zatím ale nekonalo,“ dovysvětlil.

Jestli bude mít i v seriálu nějakou tu scénu, při které by jeho partnerka mohla začít trošičku žárlit, to zatím fanouškům neprozradil. Je ale jasné, že i kdyby ano, Věra z toho rozhodně nebude dělat žádnou vědu. Po tolika společných letech si pár věří ve všem a jejich vztah se posouvá jedině tím správným směrem.

Zdroj: Super, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články