Jan Cina se ve Španělsku učí flamenco. Potkal tam i kolegyni ze StarDance

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Cina Jan
Zdroj: Nextfoto

„Svět je malý a o náhody tu není nouze.“ Tuto citaci ze známé české pohádky by jistě potvrdil i herec Jan Cina. Ten totiž nedávno zažil něco neuvěřitelného. Ve Španělsku na kurzu flamenca narazil čistě náhodou na svou taneční kolegyni ze StarDance Veroniku Lálovou. Svými překvapenými výrazy se pak pochlubili na instagramu.


Jan Cina je nejen talentovaný herec, ale také velmi nadaný tanečník. Tomuto oboru se věnoval již jako dítě, naplno se k tomu ale vrátil po účasti v televizní soutěži StarDance.

Cina v tanci pokračoval i po StarDance

Tu absolvoval v roce 2021 a nikoho po zhlédnutí jeho tanečních dovedností nepřekvapilo, že celou soutěž nakonec i vyhrál. Partnerkou mu byla tanečnice Adriana Mašková.

Už na konci soutěže Jan proklamoval, že by se v tanci ještě nějakou dobu rád vzdělával. „Na jaře jsem byl ve Španělsku, kde jsem v Malaze absolvoval krátký kurz flamenca,“ svěřil se tehdy Novinkám.

Na kurzu potkal starou známou

Tento tanec mu zřejmě natolik učaroval, že se rozhodl v něm i nadále pokračovat. Opět tak vyrazil do Španělska, kde se přihlásil na kurz flamenca.

Tam ho ale čekalo až neuvěřitelné překvapení — potkal svou někdejší kolegyni ze StarDance Veroniku Lálovou, která tehdy tančila s Pavlem Trávníčkem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VERONIKA LÁLOVÁ (@veronikalalova.cz)

„Tohle prostě nevymyslíš. V Seville je milion tanečních škol flamenca a my se potkáme na večerní lekci v té samé? Nádherné setkání, kterému se fakt směju do teď, jak jsme tomu ani jeden nemohli uvěřit,“ napsala na svůj instagram šokovaná Veronika.

V tanci mu pomáhá jeho romský původ

Jak je vidět, tanec je pro Honzu Cinu opravdu srdeční záležitost. „Hlavně v latině se cítím doma: silná emoce vyjádřená tělem, sexuální napětí, hra,“ vysvětlil v rozhovoru pro Novinky.

Podle něj hraje roli i jeho romský původ, který na něm sice není až tak patrný, při tanci jej ale prý vnímá velmi intenzivně. „Označuju to ‚cigoš ve mně‘,“ dodal se smíchem oblíbený herec.

Zdroj: Instagram, Novinky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články