Jan Cina a Michal Holán si fičí na jednorožcích

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Cina 1
Cina 1

Společnost Pixar Animation Studios už diváky zavedla do podmořských hlubin, do vesmíru, do minulosti a dokonce i mezi hračky. Nový snímek Frčíme je ale prvním filmem, ve kterém se vydává na zcela realistické předměstí klasického města. Tedy s výjimkou skutečnosti, že po ulicích pobíhají přemnožení jednorožci.

Elfí bráchové

V hlavních rolích se představí dva elfí teenageři, kteří se vydají na dobrodružnou výpravu, aby našli svého otce. České hlasy odvážným bráškům propůjčili herci Jan Cina a Michal Holán. A jak se vlastně líbí film, který dabují?

Zdroj: Falcon

„Je to cesta za magickým dobrodružstvím. Každý divák si ve filmu pofrčí po té své cestě. Ať už na konkrétní místo nebo sám k sobě, či po cestě ve vztazích mezi lidmi. Je to navíc velmi zábavné, protože animované postavy jsou nejlepšími herci, jsou totiž naanimované z těch nejlepších reakcí. A jejich hlasy v originále, tak ty jsou opravdu skvělé (v originále postavy nadabovali Tom Holland a Chris Pratt)! My se prostě jen snažíme co nejvíce přiblížit originálu“, shrnuje vše Jan Cina a Michal Holán přikyvuje.

Autor: Sára Vojtěchovská


Související články