Jan Bendig míří do Výměny manželek. S partnerem si možná vyzkouší péči o dítě

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Bendig Jan
Zdroj: Nextfoto

Diváky oblíbeného pořadu TV Nova Výměna manželek čeká další speciální díl. Objeví se v něm opět někdo z tuzemských celebrit. Aby to nebylo málo, budou to rovnou dva muži. Možná si v pořadu chtějí vyzkoušet péči o dítě, jak uvedl nedávno Jan Bendig, rodičovství se svým partnerem rozhodně nevylučuje.

Výměna manželek patří mezi nejoblíbenější reality show. TV Nova se ji občas snaží trochu okořenit, přestože to většinou není vůbec potřeba, a vymění obyčejné lidi s někým slavným.

Nedávno to byl například herec Jaromír Nosek a jeho partnerka Zuzana. Výměna měla u diváků úspěch, a to i přesto, že patřila mezi ty nejklidnější.

Vyměněnou manželkou bude Bendig

Nyní se ale televize rozhodla situaci ještě více okořenit a do klasické rodiny hodlá poslat zpěváka Jana Bendiga, který žije už několik let po boku moderátora a manažera Lukáše Rejmona.

Zatímco „vyměněnou“ manželku takový šok nečeká, její manžel bude zřejmě překvapen, když mu místo očekávané družky přijede oblíbený romský zpěvák.

Zúčastnil se i Laffita

Honza s Lukášem však nejsou první homosexuální pár ve Výměně manželek. Objevilo se jich tam už několik, a to jak ženy, tak i muži.

A někteří byli opravdu zvučných jmen. Příkladem je politik a herec Matěj Stropnický s přítelem Danielem Krejčíkem a také módní návrhář Osmany Laffita s manželem Guyem Pascalem Gheysensem.

Nácvik rodičovství

Předpokládá se, že se populární zpěvák bude muset starat o jedno či více dětí. Je možné, že by se s partnerem chystali k nějakému zásadnímu životnímu rozhodnutí?

„Jednou ale určitě miminko chceme a budu za to nesmírně vděčný, když se to povede, ale všechno má svůj čas. Zatím jsme se o tom bavili jen trochu a hlavně chci být pořádně zabezpečený, abych dítěti mohl dát celý vesmír,“ svěřil se nedávno pro web Život v Česku. Tak se necháme překvapit, jak mu to ve Výměně půjde.

Zdroj: Extra, Život v Česku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články