Jakub Žáček podvedl svého partnera. Teď by ho chtěl zpátky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jakub zacek
Zdroj: Profimedia

Stand-up komik Jakub Žáček je u někoho oblíbený, jiným přijde jeho humor přes čáru. On sám o sobě tvrdí, že je stydlivý, během jeho vystupování to tak ale nevypadá. Na první pohled se zdá bezstarostný a plný pozitivní energie. I on ale prožívá těžké životní rány. Jednou z nich je i rozchod s partnerem.


Žáček se předvedl veřejnosti ve filmu Zoufalci, někteří si možná pamatují jeho vedlejší roli v seriálu Comeback. Většina si ho ale spojí s kontroverzním stand-up vystupováním. V současné době ale Žáčkovi do smíchu moc není.

„Když teď dělám stand-up komedii, tak to možná působí, že to člověk vypráví za sebe. Ale ona je to jen stylizace. Rád se schovávám za nějakou cizí postavu,“ vysvětluje Žáček v aktuálním rozhovoru pro časopis Rytmus života.

To, že se usmívá, podle jeho slov nemusí znamenat, že je šťastný. Stejně tak, jako by řada lidí neřekla, že patří ke stydlivým jedincům.

Ačkoli je Jakub Žáček člověk, který by díky svým zkušenostem měl umět improvizovat, když dostal dotaz na partnera, prořekl se, že právě jejich vztah prochází krizí.

Podvedl ho

Redaktora Rytmu života zajímalo, jaký má Jakub názor na manželství pro všechny. V otázce zmínil i jeho registrované partnerství s Markem Cpinem. „S mým partnerem už spolu zrovna nejsme,“ odpověděl Žáček.

„Vstoupit s ním do registrovaného partnerství přesto považuji za jedno ze svých nejlepších rozhodnutí. Prožili jsme spolu krásných 15 let,“ zavzpomínal s tím, že rozchod ho ještě stále nepřebolel.

Dodal, že kdyby to šlo, rád by se svým partnerem vstoupil do svazku manželského. Média se v tomto okamžiku samozřejmě začala zajímat, co se mezi ním a Markem stalo. „My už spolu nejsme. Ale nejsme ještě rozvedeni, takže se spolu normálně potkáváme při práci,“ řekl v rozhovoru pro Aha!

Komik se následně přiznal, že svého partnera podvedl. „Kamarád to nebyl, takže to byl jednorázový úlet. No, byla to blbost,“ řekl s tím, že by si přál to změnit a s Markem se dát opět dohromady. Bohužel to ale zatím nevypadá moc nadějně.

Marku, prosím

„Hlavně je to ale o tom, že o některých věcech s partnerem ve vztahu nekomunikujete. Máte pocit, že porušíte nějakou idylku, že tomu druhému ublížíte, když mu řeknete pravdu. Jakmile o nějakém problému přestanete mluvit, a nemusí to být jen nevěra, tak se to nevyřeší, jenom zapouzdří,“ říká Žáček s tím, že ztracená důvěra se těžko hledá.

Na druhou stranu se ale rozhodl využít možnosti a přes média svému partnerovi vzkázat, že by ho chtěl zpátky. „Stále doufám, že si to manžel rozmyslí. Koneckonců máme teď střídavou péči o kocoura a ten to taky těžce nese, je mu už třináct let. No, tak se to někdy stane, já už bych od sebe nešel, ale tak… Marku, vrať se, čekám!“ řekl pro server Blesk.

Zdroj: Časopis Rytmus života, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články