Jakub Štáfek vyrazil s partnerkou a dcerou do Louvru. Rodinnou pohodu chce v létě posunout na další úroveň

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Stafek Jakub
Zdroj: Nextfoto

Herec Jakub Štáfek vždy patřil mezi tu „divočejší“ část českého showbyznysu. Vše se ale změnilo, když založil rodinu. Té se nyní věnuje na maximum. Společně si užívají každou volnou chvilku, kterou věnují především cestování. Štáfek má na léto ale ještě jeden plán, a to pořádný.

Jakub Štáfek se dostal do povědomí diváků především díky nekonečnému seriálu Ulice, kde strávil několik let. Velkou oblibu si také získal jako svérázný fotbalista Julius Lavický.

Díky dceři se zklidnil

Jak sám několikrát přiznal, svou slávu v kombinaci s mládím si dokázal dříve pořádně užívat. Rád cestoval, chodil na párty a zkrátka se bavil.

Nyní je ale všechno jinak. Celý život mu změnila Olívie, což není jméno jeho přítelkyně, nýbrž jeho dcery. S tou teď herec tráví veškerý volný čas.

Rodina tráví spoustu času na cestách

Zatím co mejdany už odsunul na vedlejší kolej, cestovatelská vášeň mu zůstala. S malou dcerou a přítelkyní Dominikou Doležovou tak stále někde „rajzují“.

Nedávno se například rodinka vrátila z Francie. Jakub si dal na svůj instagram řadu fotografií. A jestli myslíte, že s dcerou trávili veškerý čas na dětském hřišti, tak to se mýlíte.

Malá Olívie totiž s rodiči obdivovala krásy francouzských památek a zašla se podívat také do Louvru na Monu Lisu. To ale není všechno – roční holčička už letos stihla navštívit také Chorvatsko, Dubaj a Itálii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Štáfek (@jakubstafek)

Brzo bude nejspíše svatba

Jak je patrné z fotografií, rodinný život Kubovi opravdu svědčí. Není proto divu, že ho chce během letošních prázdnin posunout na další úroveň.

Nedávno se totiž svěřil pro Novinky, že chystá veselku. „Ženit se budu, ale kdy, to vám neřeknu. Datum neprozradím. A pak bude svatební cesta,“ svěřil se. Tak snad mu plány vyjdou přesně tak, jak si představuje.

Zdroj: Novinky, Instagram, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články