Jakub Štáfek se pochlubil fotkou ze svatby. Bude mít právoplatné místo v rodinném albu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jakub stafek
Zdroj: Show Jana Krause / Profimedia

Jakub Štáfek nedávno zazářil ve snímku Vyšehrad: Fylm. Teď se o něm píše v souvislosti s další velkou událostí. Nedávno se Štáfek oženil se svou partnerkou Dominikou Doležalovou, kterou potkal na natáčení seriálu Specialisté. A teď se fanouškům pochlubil s velkolepými snímky ze svatby.


S Dominikou Jakub vychovává společnou dcerku Olívii a už dlouho bylo jasné, že to páru klape a chystá se něco velkého. A to skutečně doslova, protože svatba, kterou si dvojice užila, byla plná hostů. Rozhodně nešlo o žádnou malou rodinnou sešlost.

Snímky, kterými se pochlubil Jakub na své sociální síti, jenom potvrzují, že si on i jeho manželka užili pořádnou oslavu v okruhu všech blízkých a nezapomněli pozvat opravdu nikoho. V příspěvku pak herec a scenárista objasnil, proč se rozhodli pro svatbu ve velkém stylu.

Rodina = přátelé

„Rodina je základ a přátelé jsou rodina, kterou si vybíráme. Jsme za vás rádi! Děkujeme!“ napsal šťastný ženich ke snímkům, na kterých stojí po boku své nevěsty a za ním se to hemží hosty ve svátečním oblečení. Je vidět, že přátel má pár rozhodně dostatek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Štáfek (@jakubstafek)

Pokud skutečně platí, že každého z nich považují Kuba s Dominikou za opravdovou rodinu, není se čemu divit, že jsou šťastní a užívají si života. Herec ještě fanoušky pobídl, aby zkusili na dvou zveřejněných fotkách najít 222 rozdílů.

Zatímco na prvním snímku dává ženich nevěstě vášnivou pusu a svatebčané ho podporují vztyčenou pěstí ve vzduchu, na té druhé je celý dav klidný a usmívá se pro fotografy na památeční fotce, která jistě skončí v rodinném albu. Přestože je to skoro nemožné, řada fanoušků Kubovu výzvu k hledání rozdílů přijala.

Gratulace neberou konce

Tím největším rozdílem je teď především to, že herec je oficiálně zabraný. Jedna z fanynek si také se smíchem posteskla: „Tak, ženy, a máme po pr…“ I další fanynky se tomu smějí, Jakubovi ale jeho lásku přejí.

Gratulace pod snímkem neberou konce, jedna střídá druhou. Herci přejí štěstí v manželském životě nejen ženy, ale také pánové. „Moc gratuluji, Kubo. Přeji hodně šťastných společných let,“ napsal například jeden z fanoušků. Většina přání je pak velmi podobného rázu.

Jakub s Dominikou prožili svatbu ve velkém stylu a rozhodně na ni jen tak nezapomenou. To, že budou bok po boku šťastní, je podle řady fanoušků jasné už jen z nádherných svatebních fotek. Kromě lásky a starosti o rodinu má ale herec i nadále v plánu své fanoušky bavit. Je tak jen otázkou času, kdy se objeví v nějakém novém snímku.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články