Jakub Štáfek je hrdým otcem. Se svou dcerou řádí před Fontanou di Trevi

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Stafek Jakub
Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec Jakub Štáfek vyrazil na dovolenou do Říma. A to rovnou s celou rodinkou. Společnost mu kromě jeho snoubenky Dominiky dělala také jejich prvorozená dcera Olívie. Jak je vidět z jeho nově přidané fotky na Instagramu, tatínkování mu evidentně svědčí.

Herce Jakuba Štáfka znají diváci především z nováckého seriálu Ulice, kde prakticky vyrostl. Poté se objevoval například v seriálu Specialisté.

Momentálně má zřejmě největší ohlas jeho postava lehce přihlouplého fotbalisty Julia „Lavi” Lavického z online seriálu Vyšehrad.

Bojovník MMA

Kromě umělecké činnosti se mladý sympaťák věnuje také sportu. Jeho největší vášní je box a MMA, tedy smíšená bojová umění.

V roce 2019 dokonce bojoval v rámci turnaje OKTAGON 15 s profesionálem střední váhy Peterem Benkem. Jakub všechny překvapil, když dal sportovci KO hned v první minutě.

Otec na plný úvazek

Teď už má ale mladý sportovec, herec a také režisér jiné starosti. Ale podle fotografií, které pravidelně umísťuje na své sociální sítě, mu to ani trochu nevadí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Štáfek (@jakubstafek)

V dubnu letošního roku se mu narodila krásná dcera Olívie. Herec se tedy ve svých třiceti letech musel popasovat s úplně novou rolí tatínka.

S miminkem na výletě

Jak se zdá, vůbec mu to nedělá problém. Nedávno se například zvěčnil se svou dcerou na dovolené v Itálii, a to přímo před slavnou Fontanou di Trevi.

S maminkou malé Olívie, vizážistkou Dominikou Doležalovou se Jakub prozatím stihl pouze zasnoubit. Svatba by se měla uskutečnit během příštího roku.

Zdroj: Fights.cz, Instagram, iDnes.cz

Autor: Markéta Mladá


Související články