Jakub Štáfek jako fotbalista Lavi trhá rekordy. Promluvil o možném návratu do seriálu Ulice

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jakub stafek
Zdroj: Nextfoto

Jakubovi Štáfkovi se daří nejen v osobním životě, ale také v tom pracovním. Vyšehrad: Fylm trhá rekordy, navíc se spekuluje o tom, jestli se nevrátí do nekonečného seriálu Ulice.

Herec přiznal, že je zaskočen ohledně návštěvnosti filmového počinu. Před koronavirem očekával více lidí. Na druhou stranu je ale spokojený a doufá, že čísla ještě porostou, protože film se v kinech pořád vysílá a lidé na něj chodí. Příběh fotbalisty Laviho totiž táhne už od dob, kdy se vysílal seriál.

Co si myslí o fotbalistech sám Štáfek?

Už seriál vyvolal řadu rozporuplných názorů. Někteří si myslí, že je to přes čáru, protože tak, jak se chová Štáfek jako Lavi, se určitě všichni nechovají. Sám herec přiznává, že všechny sportovce nehází do jednoho pytle.

S negativními reakcemi se ale samozřejmě setkal. „Obecně jsou všichni nadšení a bavilo je to,“ říká o Vyšehradu herec v rozhovoru pro TV Nova. Prozradil také, že původně v seriálu vystupovat nechtěl a hledal někoho, kdo umí fotbal a zároveň je to i herec.

„Takových lidí taky moc není, například Vojta Dyk, Láďa Hampl, ale ti by Laviho nezahráli tak dobře, takže to nakonec skončilo u mě,“ směje se při vysvětlování, jak to bylo s hledáním hereckého a zároveň fotbalového talentu.

Jak to vidí se seriálem Ulice?

Jakuba Štáfka si ale lidé pamatují hlavně ze seriálu Ulice, kde dlouhé roky ztvárňoval jednu z hlavních rolí. Mohou se fanoušci těšit na jeho návrat? Už jednou se tak totiž stalo. Co by herec řekl, kdyby přišla další nabídka?

„Nikdy neříkej nikdy, ale teď ta moje cesta jde jiným směrem. Nechci říkat, že je to uzavřená kapitola, ale je to tak. Jsem vděčný za to, co bylo, ale už to stačilo. S kolegy ze seriálu se setkávám minimálně,“ prozradil Jakub.

Herci se daří i v osobním životě, letos se stihl oženit a také se stát otcem. Jeho život je tak plný spokojených a radostných momentů, a on si tak užívá štěstí ze všech stran. A možná, že se dočkáme dalších zajímavých projektů.

Zdroj: TV Nova

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články