Jakub Štáfek do toho konečně praštil. Vzal si svou krásnou Dominiku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jakub stafek
Zdroj: Nextfoto

Jakuba Štáfka si určitě pamatujete z nekonečného seriálu Ulice, rozhodně to ale není herec jediné role. Účinkoval také v seriálu Vyšehrad jako fotbalista Lavi, který rozhodně nepatřil mezi nejslušnější.

V reálném životě je ale Jakub věrným partnerem a letos si dal za úkol oženit se. A už to má za sebou! Nevěstou mu byla jeho dlouholetá přítelkyně Dominika, se kterou má Štáfek dcerku Olívii. A svatba se povedla na výbornou, jak ukázal jeho kamarád.

Úspěšný herec si vlastní svatbu užil

Že se chce oženit, prozradil už loni v televizní show 7 pádů Honzy Dědka. „Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde, třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby ano,“ vysvětlil svoje plány český herec, jenž kromě herectví fušuje také do boxu a občas zápasí.

[adblock]

Nevěsta vypadala nádherně, jak jsme mohli vidět na instagramu Jakubova blízkého přítele Vaška Matějovského. V jeho stories byly vidět záběry ze svatby. Štáfek svou novomanželku nesl přímo ke stolu na rukou.

První a snad poslední svatba

Svatba proběhla v pátek a byla v naprostém utajení. Krásné bílé šaty Dominice jako zrzce velmi slušely. I Štáfek samotný se nechal unést atmosférou a krásou své nevěsty a byl naměkko. Navíc jim přálo počasí, krásnější obřad si nemohli přát, jak napsala televize Nova.

Štáfek tak kromě pracovního úspěchu dosáhl i toho osobního. Do kin se letos totiž dostal celovečerní Vyšehrad: Fylm, kde hraje hlavní roli. S tou je sžitý již několik let, do svazku manželského ale vstoupil poprvé. A doufejme, že také naposledy.

Fanynky tak mají smůlu a českého herce už mohou pouze obdivovat. Podle videí to vypadá, že hostů bylo na obřadu i následném pohoštění tak akorát. Matějovský na sobě také dal vidět, že je dojatý. „Když se vám žení kamarád, to je jedna věc, ale když se vám žení brácha, to je věc druhá,“ napsal.

Zdroj: Instagram, 7 pádů Honzy Dědka, TV Nova

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články