Jakub Prachař zachytil Richarda Genzera ve vtipné situaci. Zrovna reprezentoval Českou republiku ve vláčcích

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jakub prachar
Zdroj: foto CNC: Marek Patek Pavel Machan / CNC / Profimedia

Jakub Prachař patří mezi vyhlášené baviče, můžete ho vidět v zábavném pořadu Máme rádi Česko, kde společně se svými slavnými kolegy soupeří ve vědomostech o naší zemi. 

Kromě toho je Jakub hodně aktivní na sociálních sítích, kde zveřejňuje nejen snímky, ale také různá videa. Nedávno jste mohli vidět, jak vychválil svou partnerku, která dostala hlavní roli v zajímavém filmu. Nyní potkal za plotem Richarda Genzera, se kterým natočil krátký skeč. 

Své fanoušky Jakub s Richardem pobavili

Na svém Instagramu zveřejnil Prachař video, ve kterém potkal Richarda Genzera, který hledá vlakovou stanici. V ruce má přitom kousek plastu a vypadá to, že byl nakupovat. Jakub mu říká, že jeho jméno trochu připomíná židovský původ. 

K tomu si ještě přisadil, že stojí za plotem a společně s jeho přáteli se dobře bavili. Richard podle svých slov „reprezentuje Českou republiku“, na sobě má totiž triko s českým znakem. Přes něj oblékl bundu a mluví s Prachařem, jako by se neznali. 

Nakonec se Genzer zeptá, v kolik mu jede vlak, načež mu Jakub odpoví, že pro něj každou půlhodinu. Následně Richard odchází ze záběru a všichni se velmi dobře baví. Není jasné, jestli s Prachařem byla také jeho partnerka Sara Sandeva, ale ve videu se objevuje také ženský hlas. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Prachar (@jakub_prachar)

Prachař se chlubí svou novou láskou, na vztah s Agátou nevzpomíná v dobrém

Prachař je vedle mladé herečky velmi spokojený. Po sedmiletém bouřlivém vztahu s Agátou Hanychovou zakotvil u mladé dívky hlavně díky tomu, že se společně setkali na projektu Dvojka na zabití. Na rozdíl od své exmanželky Agáty bere Jakub své vztahy vážně a vypadá, že s mladou herečkou ho čekají dlouhé roky. 

Promluvil také o tom, jestli budou mít nějaké společné děti. „Prosím vás, já nechci umřít, já jsem měl v plánu založit další rodinu,“ prořekl se v pořadu Česko Slovensko má talent, když své číslo předváděl vrhač nožů, uvedl server kafe.cz

Jakub má pouze jedinou dceru, a to právě z manželství s Agátou. Malou Miu mají ve střídavé péči, a tak se i Sara může připravit na to, co ji v budoucnosti čeká. Oficiálně se ale k založení rodiny ani jeden z nich nevyjádřil. 

Zdroj: Instagram, kafe.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články