Jakub Prachař nemohl odpustit otci rozvod. Až nyní se ho snaží pochopit

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
david prachar
Zdroj: Profimedia

David Prachař je spojovaný s Lindou Rybovou. Jeho předchozí manželkou ale byla Dana Batulková, se kterou má syna Jakuba a dceru Marianu. Vztahy se synem byly až do nedávna vlastně žádné.


Jakub svému otci neodpustil odchod k o 17 mladší herečce. Opustil nejen Batulkovou, ale v té době šestiletou Marianu a již 17 letého Jakuba, který mu odchod nemohl dlouho odpustit a nechápal, jak toho mohl být schopný. Dnes už ho celkem chápe, zvlášť po vlastním rozvodu.

Dnes spolu normálně vycházejí, i když je to stále napjaté

Linda Rybová přitom sdílela s Danou Batulkovou divadelní šatnu. Láska zvítězila nad vším a David se rozhodl strávit zbytek života právě s mladou herečkou. Jakub, který byl v té době v pubertě, svému tátovi nemohl odpustit jeho odchod. Přestal se s ním stýkat a jakkoliv komunikovat.

Vztah mezi synem a otcem se dostal na bod mrazu a trvalo několik let, než si k sobě znovu našli cestu. Způsobil to hlavně rozvod Jakuba s Agátou Hanychovou, se kterou má dceru Miu. Jejich vztah nevydržel dlouho a díky tomu se s otcem začal pomalu zase bavit.

„Teď prožíváme krásné zralé období vztahu otce a syna. Kuba už toho sám dost zažil. Má dítě, je rozvedený. Některé věci člověk musí zažít, aby je pochopil,“ řekl David Prachař pro MF Dnes. Samozřejmě i přes to, že spolu nemluvili, sledoval, co jeho syn dělá.

Popřel tak informace, že by se o něj vůbec nezajímal. „Snažíme se pochopit jeden druhého. Možná to na první pohled vypadá, že mě nezajímá, jaké projekty dělá Kuba. Stejně tak se můj otec (slavný herec Ilja Prachař) někdy tvářil, že nesleduje mou práci. Spíš se jedná o nějakou masku.“

Vztahy se lepší, navíc ještě vychovává tři malé děti

Jakub ale svému tátovi pořád nezvedá telefon. Řadí se tak mezi lidi, kteří patří do skupiny „ignoruji“. „To se nám nezlepšilo, to je furt špatný. Jsou lidé, kteří telefony zvedají, a jsou lidé, kteří telefony nezvedají. Nikomu to nevyčítám, ale Kuba patří mezi ty, kteří úplně nezvedají, a to ani mně,“ uvedl David.

Prachař starší má s Lindou Rybovou hned tři děti, které jsou ještě malé. Josefínu, Rozárku a Františka se snaží vychovávat, jak nejlépe umí. Nikdy by totiž neřekl, že bude mít dětí rovnou pět. „Že budu mít jednou pět dětí, to jsem si neuměl nikdy představit. Mám ale na pět dětí dvě ženy. Myslím si, že děti drží člověka v kondici,“ svěřil se pro ženy.iprima.cz.

„Nedávno jsem četl článek o syndromu prázdného hnízda. Naše Rozárka nám ale řekla, že s námi zůstane navždy. Nejmladší František hraje fotbal. Pořád se nám někde válí zpocené kopačky a dresy. Je mu jedno, když se něco nepovede ve škole, ale když ho nepochválí trenér, je mimo,“ popisuje své děti herec.

Zdroj: MF Dnes, ženy.iprima.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články