Jak slaví narozeniny v karanténě české celebrity: Vojtek na zahradě, Havlová na schodech a Peroutka s plyšáky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
roman vojtek
Zdroj: Profimedia

Karanténa a doba nepříznivá pro setkávání lidí trvá s menšími přestávkami už více než rok. I tak je ale třeba si užívat výjimečné chvíle, jako jsou například narozeniny. Jak se s pořádáním oslav v této době popraly české celebrity?

Většina z nás považuje narozeniny na jaře jako velkou výhodu. Venku už se otepluje, večery jsou delší, všechno kvete a voní. Letos je však Česká republika znovu v karanténě.

Čas podpořit svůj podnik

Narozeniny ale zkrátka nepočkají a je třeba se s oslavou poprat i v této době. Trávit čas s těmi nejbližšími totiž ještě nikdo nezakázal.

Navíc je to skvělá příležitost, jak podpořit svou oblíbenou restauraci, cukrárnu nebo kavárnu. Vynikající oběd nebo večeři či dort a zákusky totiž můžete objednat ze svého oblíbeného podniku.

Dokonce také známé české osobnosti jdou všem příkladem a na sociálních sítích se některé z nich pochlubily, jak se s oslavami popraly.

Doma nebo na zahradě v kruhu rodinném

Oblíbený herec Roman Vojtek už podruhé musel zrušit plánovanou oslavu v zábavním centru pro svého syna Benedikta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Když už loni oslava nevyšla, myslel si, že mu to vynahradí příští rok. Bohužel ani letos to nevyšlo. Oslavu si ale užili v kruhu rodinném doma na zahradě.

Ani na bývalou první dámu Dagmar Havlovou její nejbližší nezapomněli a v rámci možností s ní oslavili narozeniny. Jedna z oslav probíhala na schodech před domem, kde na ni čekalo několik kytic a hromada balónků.

Plyšáci místo kamarádů

Vskutku originální oslavu měl už podruhé také Milan Peroutka. I on se loni musel vzdát bujarých oslav a místo toho slavil s plyšáky na terase.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

Rozhodně tehdy netušil, že se bude situace opakovat ještě o rok později. Letos už ale plyšáky a rychlé špunty vyměnil za alkoholický drink.

Je tak vidět, že i známé české osobnosti se se současnou nepříjemnou situací umí poprat a užít si společné chvíle se svými nejbližšími. Můžeme jen doufat, že za rok už bude situace opět normální.

Zdroj: Instagram R. Vojtek, Instagram D. Havlová, Instagram M.Peroutka

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články