Jak se Margot Robbie stala Barbie: Přísná dieta a režim, který není pro každého

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Margot Robbie
Zdroj: Profimedia

Film Barbie přilákal do kin mnoho nadšenců a dočkal se velkého úspěchu. Jedním z důvodů je i představitelka hlavní role Margot Robbie, která odvedla skvělou práci. Aby se mohla předvést jako dokonalá Barbie, musela na sobě před natáčením pěkně dřít.

Dokonalé tělo nemá zadarmo. Margot v médiích přiznala, že dodržuje přísný denní režim, díky kterému se s postavou vypracovala až do legendární role. Kromě cvičení samozřejmě také dodržuje dietu, při které si například sladkosti nemůže dovolit téměř žádné.

Je posedlá pitím čaje a hamburgery

Třiatřicetiletá hvězda podle serveru Daily Mail uvádí, že během své diety vynechává až na výjimky většinu sladkých jídel, nesmí jíst ani běžné pečivo. Ke snídani si obvykle dává ovesnou kaši nebo samotná míchaná vajíčka.

K obědu miluje sladké brambory, které prý jako přílohu může jíst prakticky ke všemu. Nyní žije herečka ve Spojených státech a přiznává, že má velmi ráda hamburgery. Občas tak zhřeší, samozřejmě si to ale nemůže dovolit nijak často.

Když žila v Londýně, závislá prý byla především na mexických restauracích. Těm se ale nyní zcela vyhýbá. Co se týče pitného režimu, Margot tvrdí, že vypije za den i tři litry neslazeného čaje. Nejraději má zelený a bílý.

Bruslí i boxuje

Ve filmu Já, Tonya z roku 2017 si Margot vyzkoušela, jaké to je stát na kolečkových bruslích. Před snímkem pravidelně trénovala, což jí zůstalo dodnes. Ráda si prý vyrazí na cyklistickou dráhu projet se pár kilometrů s přáteli, nebo i jen tak sama.

Vyzkoušela si také boxování, které ji prý pomáhá vyrovnat se se stresem. Jinak ale cvičí Robbie každý den minimálně půl hodiny, obvykle jde o protahovací cviky, běhání nebo plavání.

Denní režim hvězdy rozhodně není pro každého. Její trenér podle Marie Claire tvrdí, že její zapálení pro věc je úžasné, a ne mnoho lidí by něco takového dokázalo. Únavu ale herečka nepopírá. Stát se Barbie jednoduše není zadarmo a nezvládl by to jen tak někdo.

Zdroj: Marie Claire, The Things, Woman’s Health, Daily Mail

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články