Iveta Vítová vzala děti do Františkových lázní. Společnost jim dělala i její maminka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
iveta vitova lutovska
Zdroj: Nextfoto

Iveta Vítová je sice moderátorkou na televizi Nova, ale také se občas ještě postaví na přehlídková mola. Hlavně je to ale máma dvou malých dětí. A s těmi si užívá ve Františkových Lázních.


Vítová nedávno přiznala, že ji po několika letech opustil manžel a ona zůstala na dvě děti sama. I tak si ale vyrazila na dovolenou, kde jí pomáhá maminka. Moderátorka ukázala na svém instagramu právě ji s malým Matějem, kterému je pouze rok.

Vítová rozvod nezvládá, přiznala

„Jasně že tu nejsem sama – to by zas taková dovolená pro mě nebyla –, dvě děti jsou na jednoho někdy moc. Mám tady mamku a spokojenost je u všech členů výletu (i když si myslím, že se mamka bude po návratu z lázní ‚léčit‘),“ napsala k sérii snímků.

Je vidět, že dovolenou si všichni užívají. Malý Matěj má rád hlavně herničky a procházky v kočáře. Dcera Anetka je už velká, a tak má radost, když má maminku chvilku pro sebe a s Matějem tráví čas právě Ivetina maminka.

Iveta teď prožívá nelehké období, protože ji opustil podnikatel Jaroslav Vít. A jak přiznala, není to vůbec jednoduché, i když to na první pohled vypadá, že je nad věcí. „Ptáte se mě na radu, co dělat, a že jsem silná… ale já nejsem,“ uvedla Vítová.

Další vztah může přijít nečekaně

Velkou oporu má nejen v mamince, ale právě ve svých dětech: „Jedním jejich úsměvem je vše ‚splaceno‘,“ říká. Právě na instagram se ale dávají veselé fotky, takže to může vypadat, že ji rozpad manželství tolik nezasáhl.

Je dobré si o takových věcech promluvit, a to nejen s rodinou, ale klidně také s odborníky. Není se za co stydět. „A věřit, že bude líp – a ono bude!!! Já jsem šťastná teď víc než předtím. Mám skvělé a zdravé děti a příští měsíc se už konečně stěhujeme,“ svěřila se Blesku.

A na lásku rozhodně nezanevřela, jen nechce, aby její srdce patřilo někomu, kdo nemá respekt ke druhému. „Buďme silné a vděčné, že se to stalo, protože vám ten někdo, kdo si vás nezasloužil, uvolnil místo v životě,“ zakončila své myšlenky Vítová.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články