Ivanka Trump slaví babiččiny narozeniny, zatímco otec čelí obviněním. Jasný vzkaz, že už s politikou končí

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ivanka Trump
Zdroj: Profimedia

Dcera bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanka se sice vyjádřila, že chce zůstat mimo politické dění, ale nijak se s rodinou neskrývá a žije si rodinný život. Aktuálně se pochlubila fotkami babičky, která oslavila neuvěřitelných 97 let.

Ivanka již dříve oznámila, že zůstane mimo politiku a nebude se podílet na prezidentské kampani svého otce v roce 2024 poté, co ona i Jared sloužili v jeho administrativě v Bílém domě.

Oslava během soudu

Oslava babiččiných narozenin se tak konala v době, kdy její otec Donald Trump čelí celkem 91 obviněním. Rodina však dle svých vyjádření nevěří, že by bývalý americký prezident skončil ve vězení.

„Každý ví, že nepůjde do vězení. Nikdo se nebojí,“ říká zdroj blízký rodině.

I přesto je to od Ivanky jasný vzkaz, že se nehodlá dále podílet na politice svého otce a chce žít pro svou rodinu.

Babička Marie Zelníčková nyní žije v Miami, díky čemuž se s ní Ivanka může častěji vídat. Dříve do USA létala jen na návštěvy. Vztah s vnučkou si však již tehdy chválila.

„Stará Ivana mě na víkend předá třeba Ivance, to je zlatý člověk a moc pěkně o mě pečuje. Taky její muž je strašně hodný, celá jeho rodina. Jsou to Židé, velcí boháči, ale moc skromní. A mají mě rádi,“ vyjádřila se paní Zelníčková v roce 2017 o Ivance.

Ivanka na oslavu přivedla celou svou rodinu a podělila se o radostné fotky svých dětí, Theodora, Arabelly a Josepha, a také svého manžela Jareda Kushnera, kteří se všichni choulili kolem babičky.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivanka Trump (@ivankatrump)

Poslední pojítko s maminkou

S fotkami z oslavy narozenin se Ivanka pochlubila na svém instagramu. V zářivě žlutých šatech se tulí ke své babičce, za jejíž přítomnost je prý vděčná.

„Máme velké štěstí, že Babi žije s námi v Miami posledních pár let. Jsem vděčná za každou lekci, každý příběh a každý herní večer, kdy nás všechny v Jenze stále ničí,“ napsala Ivanka k fotkám.

Dodala také, že je vděčná za každou vteřinu, kterou může se svou babičkou být. Není se čemu divit, když babička je jejím posledním pojítkem mezi ní a její zesnulou matkou.

Že jí matka chybí, ukazuje i vzkaz, který o své mamince sdílela na svém instagramu v únoru.

„Byla to nejvtipnější, nejchytřejší a nejpůvabnější žena, jakou jsem znala. Prožila každou minutu svého života absolutně naplno. Chybí mi radost, kterou přinesla do našich životů a do životů tolika lidí,“ napsala ku příležitosti jejích narozenin.

O to více si nejspíše cení blízkosti babičky, která jí maminku připomíná.

Zdroje: Instagram, Hola!, People, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články