Ivana Trumpová měla tajný vztah se Štaidlem. Málem došlo i na vdavky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ivana trump
Zdroj: Profimedia

Některá tajemství celebrit se objeví až po jejich smrti. Někdy to bývají dny, jindy roky. U Ivany Trumpové to tak dlouho netrvalo. Bývalá žena amerického exprezidenta zemřela včera odpoledne, už teď se ale kromě její smrti píše i o vztahu se Štaidlem, o kterém málokdo věděl.

S textařem Jiřím Štaidlem, starším bratrem Ladislava Štaidla, prožívala zlínská rodačka velkou lásku. Málokdo ví o jejich vztahu. Už skoro vůbec se nemluví o tom, že měli těsně před svatbou. Z té nakonec ale sešlo a pár se rozešel.

Jaké tajemství jejich vztah skrýval a proč nakonec těsně před svatbou skončil? Jiří Štaidl žil tak trochu bohémským životem. Kromě alkoholu a rychlých aut miloval také krásné ženy. Byl tohle důvod rozpadu vztahu?

Slabost pro sportovkyně

Štaidl měl podle CNN Prima NEWS slabost především pro sportovkyně s vypracovanými postavami a láskou k aktivnímu životu. Poté, co se rozešel s krasobruslařkou Hanou Maškovou, zamiloval se právě do Trumpové. Ta tehdy ještě jako Ivana Zelníčková aktivně lyžovala.

„Byla to velká láska. Brácha byl do ní blázen. Tvořili moc hezký pár a chvíli to mezi nimi vypadalo dost vážně,“ prozradil ve své knize Víno z hroznů Ladislav Štaidl, který o bratrově láce věděl mnoho, na jeho přání o ní ale příliš nemluvil.

Vystřídala ji Patrasová

Jiří s Ivanou nějaký čas žili šťastně a spokojeně. O svém vztahu příliš nemluvili, čekali na vhodnou chvíli, kdy prozradit pravdu světu. Věděli o nich pouze blízcí přátelé. Pak dokonce Jiří požádal Ivanu o ruku a ona kývla.

Když ale radostnou novinu oznámila rodičům, ti byli proti. Ivana tehdy byla podle jejich názoru ještě na vdávání příliš mladá. Celou věc jí rozmluvili, a tak oznámila Štaidlovi, že si ho vzít nemůže. To ho naštvalo.

Kvůli odmítnutí se s ní rozešel. Netrvalo to ale dlouho a našel si jinou. Randit začal s Dagmar Patrasovou. „Bylo mi sedmnáct, jemu devětadvacet. Přede mnou chodil s krasobruslařkou Hanou Maškovou, pak s Ivanou Zelníčkovou. S ní se ale pořád hádal. Do Zelníčkové jsem se nějak prolnula já,“ napsala zpěvačka v knize Fenomém Dáda.

Ivana tehdy byla sice zamilovaná, později jí ale došlo, že dobře udělala, když si nakonec Jiřího Štaidla nevzala. Vzhledem k tomu, jak rychle si za ni našel náhradu, pochopila, že pro něho nebyla osudovou ženou. I tak pro ni byl ale důležitým mužem, který ji v životě mnohé naučil.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Dáma, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články