Ivana Korolová zhubla díky kojení. Postavu ukázala na fotkách z dovolené v Alpách

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ivana Korolova
Zdroj: Nextfoto

Herečka a dabérka Ivana Korolová se vrátila do práce tři měsíce po porodu dcery Amelie. Vhledem k drastické dietě, kterou kvůli kojení musela držet, vypadá naprosto fantasticky a svou figuru mohla ukázat na fotce, kde jsou mimo jiné i Alpy. Těch si však všímat nebudete.

Mnozí z vás ji znají zejména jako dabérku slavné Lízy ze seriálu Simpsonovi. Zároveň se však věnuje herectví, a v neposlední řadě se jedná o krásnou ženu.

Drastická dieta

V lednu se herečce narodila dcera Amelie a změnila její život od základu. Zejména poté, co se u dcery začaly objevovat ekzémy a byla velmi plačtivá.

„Myslím, že si to tehdy ani neuvědomovala. I když nějaké hysterické pláče jsme absolvovali,“ uvedla v rozhovoru pro Super, že nelituje svého návratu do práce takto brzy po porodu.

Přiznává však, že by to nezvládla bez pomoci manžela a jeho rodičů.

„Manželovi rodiče jsou v důchodu a strašně nám pomáhají. Navíc se přistěhovali asi dvacet metrů od nás. I moje máma jezdí z Pardubic ráda hlídat,“ říká vděčně k pomoci, které se jí dostává.

Nyní však hledá rovnováhu mezi prací a dcerou, protože vnímá, že zde pro dceru musí být.

„Teď už si to uvědomuje daleko víc, tak se snažím práci víc vyvažovat a vybírat si,“ dodává Ivana.

A jak šla dolů poporodní kila? Vzhledem k drastické dietě, kterou musela držet, šla kila dolů sama.

„Když jsem kojila, musela jsem držet nízkosacharidovou dietu, protože malá měla hrozné ekzémy. Díky tomu se mi podařilo zhubnout. Ale teď jsem zase trochu nabrala, mám o kilo víc, než bych si přála,“ uvádí kriticky.

Na fotce, kterou sdílela na svém instagramu, byste však toto kilo rozhodně nepoznali.

Alpy nejsou na fotce to hlavní

Herečka sdílela fotografii ze své dovolené v Alpách a zcela jistě budou Alpy to poslední, na co se podíváte. Sama k fotce napsala: „Alpy z jinýho úhlu pohledu.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivana Korolová (@ivanakorolova)

Krásnou postavu jí může závidět nejedna žena. Kromě kojení však Ivaně pomohl i aktivní život, který vede.

„Aneb chodili jsme, nosili jsme – což je teda bomba! Zbavit se kočáru a jít trek všichni tři… I když nic velkýho zatím, ale zapotili jsme se pěkně. A tak jsme se přes kopec přesunuli z Rakouska do Itošky,“ pokračuje u příspěvku.

Herečka nabírá sílu na pracovní povinnosti, kterých se jí teď sešlo více než dost. Snad se jí tedy podaří udržet rovnováhu, o které mluvila.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články