Ivana Jirešová zazářila na akci Muž roku jako sluníčko. Ve zlatých šatech odhalila celá záda

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ivana jiresova
Zdroj: Profimedia

Událost Muž roku 2022 přilákala velkou pozornost. Řada diváků i slavných osobností se těšila, že si užije pohled na krásné mladíky z České republiky. A jejich očekávání se také naplnila. Na druhou stranu muži ale nebyli jediní krásní lidé na akci, svým vzhledem překvapily i některé celebrity.


Jednou z žen, které se na události objevily, byla i Ivana Jirešová. Herečka známá například z Ordinace v růžové zahradě se přišla nejen podívat na pohledné pány, ale také ukázat svou vlastní krásu. Podle všeho si s výběrem oblečení pro daný večer dala záležet.

A výsledek se dostavil. Ivana sice neupoutala hlavní pozornost, která se točila především kolem mužů, na druhou stranu byla nepřehlédnutelná a jejích večerních šatů si nejspíš všiml úplně každý. Model, ve kterém se herečka ukázala, jí neskutečně sedl.

Sluníčko

Ivana ke svému blond účesu zvolila šaty žluté barvy, na akci tak zářila jako sluníčko. Tento dojem navíc umocnily třpytky, díky kterým působil model skoro až do zlata. A společně s úsměvem na Ivanině tváři nikdo nepochyboval o tom, že právě ona vnáší do sálu velkou část pozitivní energie.

ivana jiresova

Zdroj: Profimedia

Střihově vsadila Ivana na jistotu. Šaty jsou bez ramínek, ale až ke krku, odhalují sice část hrudníku, na druhou stranu jen decentní a vkusnou. Herečka nepatří k těm ženám, které by se chlubily velkým hrudníkem, naštěstí si ale dobře uvědomuje, co se k její postavě hodí.

Vytknout by se daly v podstatě jen dvě věci, obě přitom herečce ironicky chybí. Tou první jsou nějaké šperky, kterými by doplnila své odhalené ruce. Náramek nebo třeba jen prsten by její model ohromně vylepšily. Dalším problémem je chybějící kabelka, Jirešová tak musela neustále nosit telefon v ruce.

Odhalená záda

Jirešová se z přední strany svého modelu sice držela zkrátka a neukázala fotografům nic zbytečně navíc. Uvědomuje si ale, že naproti tomu svá záda si může dovolit odhalit a pochlubit se s nimi. Šaty jsou tak zezadu opravdu hodně vykrojené.

ivana jiresova

Zdroj: Profimedia

Jirešová se tak pochlubila nejen svou dokonalou postavou, kterou si ve 45 letech udržuje, ale také tetováním, které má zezadu na krku a které je díky jejímu kratšímu sestřihu krásně vidět. Druhý snímek navíc ukazuje, že měly šaty také odvážný rozparek, takže jako upnutá Ivana rozhodně nepůsobila ani z jedné strany.

Na fotografiích se herečka usmívá a je vidět, že se svým modelem je velmi spokojená. Večer tak i díky ní byl plný nádherných osob. A to nejen mužů, jak se předem dalo čekat, ale i dam, které atmosféru v sále dokonale doplnily.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články